Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas tiek sniegtas pacientiem ar Covid-19 sertifikātu

FOTO: Shutterstock

Rēzeknes slimnīcā plānveida operācijas veic pacientiem, kuri spēj uzrādīt Covid-19 sertifikātu, liecina paziņojums slimnīcas mājaslapā.

Ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas stabilizēšanos, Rēzeknes slimnīca pakāpeniski atsāk plānveida pakalpojumu sniegšanu, tostarp arī plānveida operācijas. Par plānveida operācijas norisi ar pacientiem iespēju robežās sazinās speciālisti. Tāpat pacienti aicināti zvanīt savam ārstējošam ārstam, lai vienotos par operācijas laiku.

Plānveida operācijas vai invazīvās manipulācijas tiek sniegtas pacientiem ar Covid-19 sertifikātu par pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu.

Savukārt bērniem no 12 gadu vecuma vēlams Covid-19 sertifikāts par pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu, bet bērniem, kam nav veikts pilns vakcinācijas kurss, jāuzrāda polimerāzes ķēdes reakcijas tests, kas veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma saņemšanas. Bērnu pavadošām personām jāuzrāda Covid-19 sertifikāts.

Jau ziņots, ka Rēzeknes slimnīca sākusi pakāpeniski atjaunot plānveida veselības aprūpes pakalpojumus, informēja slimnīca.

Ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas stabilizēšanos, slimnīca pakāpeniski atsāk plānveida pakalpojumu sniegšanu, izvērtējot pieejamos personālresursus un infrastruktūras kapacitāti.

Uz augšu
Back