Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz Ziemassvētku rotājumu darbnīcu

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Decembrī Rīgas Porcelāna muzejs aicina noskaņoties svētkiem, pagatavojot Ziemassvētku rotājumus no porcelāna, informē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.

Ziemassvētku darbnīcas apmeklētāji tiks aicināti iejusties porcelāna mākslinieka lomā un izgatavot porcelāna suvenīrus, izmantojot tonētu lejamo un veidojamo porcelāna masu. Lejamo masu varēs klāt kārtās ar īpašu rīku ˗  pūslīti, veidojot smalku un trauslu eglītes porcelāna rotājumu. Veidojamo masu varēs iespiest gatavās ģipša formiņās ar izgrebtiem tēliem. Pēc žūšanas darbiem nepieciešama apdedzināšana augstajos grādos ˗ 1250 ºC. Darbus varēs saņemt pēc dažām nedēļām, tāpēc ieteicams pieteikties darbnīcai savlaicīgi.

Darbnīcā varēs piedalīties apmeklētāji bez vecuma ierobežojuma. Šis ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar tuvākajiem, vienlaikus gatavojot suvenīrus un dāvanas.

Darbnīcu vadīs muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Rasa Jansone. Dalības maksa darbnīcā deviņi eiro. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26406354 vai e-pastu maija.nikitina@riga.lv katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Darbnīcas pakalpojumi pieejami ar iepriekšēju pieteikšanos, individuālām personām vai personu grupai no vienas mājsaimniecības kopskaitā līdz 4 cilvēkiem, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (apliecinājumu par veiktu vakcināciju un iestājušos imunitāti, pārslimotu Covid-19 vai veiktu Covid-19 testu, kas ir negatīvs). Bērniem līdz 12 gadiem apliecinājums nav nepieciešams, taču ir jālieto mutes un deguna aizsegs. Bērniem līdz 7 gadiem mutes un deguna aizsegs nav jālieto, taču aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt sabiedriskas iestādes.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu