O, 16.08.2022.

Policija pret Gobzemu sākusi deviņus administratīvo pārkāpumu procesus

TVNET/LETA
Policija pret Gobzemu sākusi deviņus administratīvo pārkāpumu procesus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 18
Saeimas deputāts Aldis Gobzems piedalās sevis organizētā sapulcē Esplanādē.
Saeimas deputāts Aldis Gobzems piedalās sevis organizētā sapulcē Esplanādē. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Valsts policija pirmdien pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK), kurš šodien Kurzemē rīkoja protesta akciju, sākusi deviņus administratīvo pārkāpumu procesus.

Kā informēja Valsts policijā, Tukumā ierosināti administratīvā pārkāpuma procesi par nepakļaušanos amatpersonu likumīgajām prasībām, par likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" pārkāpumiem un par valdības rīkojuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" prasību neievērošanu.

Talsos ierosināti divi administratīvā pārkāpuma procesi - par likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" pārkāpšanu un par valdības rīkojuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" prasību neievērošanu.

Ventspilī ierosināti administratīvā pārkāpuma procesi par likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" pārkāpšanu, par nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām pārtraukt likumpārkāpumu, par sīko huligānismu un par valdības rīkojuma "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" prasību neievērošanu.

Tāpat sākti vairāki administratīvo pārkāpumu procesi pret citiem nesankcionētās sapulces dalībniekiem un tiks vērtēta arī pārējo sapulces dalībnieku atbildība.

Valsts policija aicina neapmeklēt šādas nesankcionētas sapulces un ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, lai nepieļautu vēl lielāku Covid-19 infekcijas izplatību risku, radot lielāku veselības apdraudējumu gan pašiem pasākuma apmeklētājiem, gan apkārtējiem.

Kā ziņots, Gobzems šodien tika aizturēts Tukumā un Ventspilī. Gobzemam pirmdien bija paredzēti pasākumi Tukumā, Talsos, Ventspilī un Liepājā.

Jau ziņots, ka policija iepriekš Gobzemam par šogad 4.augustā Rīgā nesankcionēto protesta akciju pret "obligātu vakcināciju" piemēroja 350 eiro un 2000 eiro lielu administratīvo sodu. Savukārt par 18.augustā protesta akcijā "pret obligātu vakcināciju" notikušajiem pārkāpumiem deputātam policija piemērojusi administratīvos sodus 6700 eiro apmērā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu