Video Bertānam mazs spēles laiks Vašingtonas komandas zaudējumā

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Dāvis Bertāns spēlēja maz, bet viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda piedzīvoja zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē.

"Wizards" basketbolisti viesos ar rezultātu 110:116 piekāpās Indiānas "Pacers" komandai.

Bertāns laukumā pavadīja vien 3:22 minūtes, kuru laikā punktus neguva. Spēles protokolā viņš atzīmējās ar vienu neprecīzu tālmetienu un negatīvu lietderības rādītāju -7.

Mača laikā Bertānu piemeklējis vēdera vīruss, tāpēc otrajā puslaikā latvietis laukumā nedevās. Viņa minūtes ieguva Korijs Kisperts, kurš guva 10 punktus un realizēja abus izmestos tālmetienus.

"Wizards" sastāvā ar gūtiem 34 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls, pa 14 pievienoja Kails Kuzma un Daniels Gafords.

Uzvarētājiem teicamu sniegumu demonstrēja lietuvietis Domants Sabonis, kurš iemeta 30 punktus, savāca 10 atlēkušās bumbas un veica sešas rezultatīvas piespēles. Keriss Leverts atzīmējās ar 19 punktiem, 17 punkti Malkolma Brogdona kontā.

"Wizards" piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. Nākamo maču Vašingtonas vienība aizvadīs naktī uz ceturtdienu (pēc Latvijas laika) izbraukumā pret Detroitas "Pistons".

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Wizards" ar 14 uzvarām 25 mačos ieņem 5. vietu.