Sv, 7.08.2022.

Audi A8 nolēmis atvadīties ar šiku

Audi A8 nolēmis atvadīties ar šiku
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

Visām labajām un skaistajām lietām mūsdienu neideālajā pasaulē reiz pienāk gals - arī alumīnija limuzīnam Audi A8. Šis ir pēdējais Audi flagmaņa feislifts, jo tieša pēcteča ar tādu pašu nosaukumu četru riņķu lepnumam vairs nebūs. Audi A8 nolēmis atvadīties ar šiku.

Tajā īstenots viss, ko Audi izpētījis, uzkonstruējis un iedabūjis sērijveida automašīnās - no miljons pikseļu "gaismas paklāja" automašīnas priekšā līdz neredzēti smalkiem masāžas sēdekļiem un aviolainetra pirmās klases līmeņa guļvietai. Tāda gan iekārtota tikai labajā pusē un tikai par 13 cm pagarinātajā jeb L versijā.

Īpaši Ķīnas tirgum radīts par 26 cm garāks Audi A8L Horch Lieliski, ka Audi beidzot saņēmies atjaunot senās markas vārdu un likt pretim Merrcedes Maybach piecarpus metrus garu Ingolštates limuzīnu - tikai kāpēc tik vēlu?

Uz atvadām Audi nolēmis iet uz visu banku - konjaka toņa ādas apdare A8 agrāk bija pieejama tikai caur Audi Exclusive īpašo pasūtījumu nodaļu. Audi A8 allaž bijis arī limuzīns braucējam, tāpēc Audi saglabās gan V6, gan V8 dzinējus, arī 571 ZS S8. Dīzeļu un plug-in hibrīdu feislifta modelim vismaz sākotnēji nepiedāvā.

Līdztekus pāris jaunām virsbūves krāsām, piemēram, Manhattan Gray, Audi A8 pirmo reizi varēs iegādāties arī ar matētu rūpnīcas krāsojumu piecos dažādos toņos. Tam seko plašs vadītāja asistentu, saskarņu un komforta ekstru saraksts, kas kopā ar iepriekš minēto apliecina galveno vēsti - tāda Audi kā A8 nebūs vairs nekad.

Foto: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu