Kā leģendārais motobraucējs Aizstrauts ar norautu ausi startēja "gonkā"

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Šoreiz raidījuma Ātruma cilts vadītājs Pauls Timrots viesojas pie leģendas, četrkārtēja PSRS čempiona motošosejā Raimonda Aizstrauta.

Raimonda Aizstrauta vēsturiskos panākumus nevienam citam sportistam nav izdevies atkārtot, bet pats čempions savulaik mēģinājis arī iekarot pasaules trases ar "Yamaha" superbaiku. Raimonds bijis neapturams un vienmēr mācējis tehniskas ķibeles pārvērst par efektu. Arī traumas nav traucējušas –

viņš startējis gan ar norautu ausi, gan pa taisno no slimnīcas devies uz nākamajām sacensībām un pats sevi ar salauztu roku pie moča stūres garu ceļu vedis uz operāciju.

Pēdējās starptautiska mēroga sacīkstēs Raimonds startējis 1993. gadā, bet pēc moto karjeras noslēguma izmēģinājis autosportu un ar panākumiem startējis slavenajā "Golf" kausā.

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Fortūna Raimondam Aizstrautam bijusi labvēlīga arī ārpus autosporta – viņš pēc profesijas ir virpotājs, bet praksē apguvis inženierzinātni, 3D rasēšanu un šobrīd ražo dažādas inovatīvas iekārtas gan Latvijas, gan citu valstu tirgiem. Lai arī motosports ir mests pie malas, Raimonds sacīkstes televīzijā nespēj skatīties, jo vilkme joprojām ir liela. Vai redzēsim leģendāro braucēju pie moča stūres viņa 70. jubilejā, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā!

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Uz augšu
Back