Zunte finišē piektā Starpkontinentālā kausa posmā skeletonā Siguldā

Dārta Zunte
Dārta Zunte Foto: Mareks Gaļinovskis/bobslejs.lv

Latvijas skeletoniste Dārta Zunte pirmdien Siguldā ieņēma piekto vietu Starpkontinentālā kausa posmā.

Zunte pēc pirmā brauciena bija septītajā pozīcijā, bet otrajā braucienā uzrādītais piektais rezultāts ļāva pakāpties par divām vietām uz augšu.

Startā latviete bija astotā un devītā, bet starpfinišos viņa abos braucienos uzrādīja 5.-8. rezultātu.

Abos braucienos pirmā bija un summā uzvarēja vāciete Sūzanne Krehere, kurai Zunte zaudēja 0,83 sekundes. Otrās pozīcijas īpašniece Savanna Greibila no ASV bija 0,40 sekundes lēnāka par uzvarētāju, bet vēl 0,17 sekundes atpalika vāciete Štefānija Foca.

Zunte bija vienīgā Latvijas pārstāve šajās sacensībās, kurās piedalījās 17 sportistes.

Pirms tam līmeni zemākajā Eiropas kausā Krists Netlaus izcīnīja otro vietu, Valts Smilga bija 14.vietā, bet Elvis Veinbergs piedzīvoja neveiksmi pirmajā braucienā un finišēja pēdējā, 25.vietā.

Otrdien plkst.10 būs vēl viens Eiropas kausa posms.

Starpkontinentālajā kausā tiek aizvadītas sezonas sestās sacensības, bet Eiropas kausā - piektais un sestais posms.

Starpkontinentālais kauss un Eiropas kauss skeletonā ir pēc līmeņa otrās un trešās sacensības aiz Pasaules kausa. Arī tajās sportisti krāj punktus Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Nedēļas nogalē Siguldā Eiropas kausā sacentās bobslejisti. Sacensības notiek bez skatītāju klātbūtnes.