Daudzviet Latvijā apledojuši autoceļi

FOTO: Shutterstock

Otrdienas rītā daudzviet Vidzemē un vietām Kurzemē un Zemgalē braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina apledojums, informē "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Raunas pagriezienam un no Virešiem līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Strenčiem un pa Rīgas apvedceļu visa maršruta garumā.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Pļaviņām, pa Bauskas šoseju no Rīgas līdz Dimzukalnam, pa Jelgavas šoseju no Rīgas līdz Jelgavai, pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Kaģiem, no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem un no Blīdenes līdz Skrundai, pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Strazdei, pa Liepājas-Rucavas šoseju un pa Kokneses šoseju visa maršruta garumā.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Liepājas, Limbažu, Madonas, Ogres, Saldus, Valkas un Valmieras apkārtnēs.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 127 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz augšu
Back