Apledojuma un sniega dēļ apgrūtināta braukšana teju pa visiem autoceļiem

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Otrdienas rītā apledojuma un sniega dēļ lielākajā daļā valsts teritorijas ir apgrūtināta braukšana, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, sniegotos ceļa posmu attīra no sniega. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, uz ceļiem strādā 146 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas šosejas (A1) posmā Berģi-Tūjas krustojums, Siguldas šosejas (A2) posmā Rīga-Smiltenes pagrieziens un posmā Vireši-Veclaicene, kā arī Valmieras šosejas (A3) posmā Murjāņi-Strenči. Apgrūtināta braukšana ir arī pa Rīgas apvedceļiem.

Uz Daugavpils šosejas (A6) jāuzmanās posmā Rīga-Nīcgale, tāpat apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Bauskas (A7), Jelgavas šoseja (A8), Liepājas un Ventspils šosejas (A10), Liepājas-Rucavas šosejas (A11) un ceļa Jēkabpils-Terehova (A12) posmā Jēkabpils-Varakļāni un posmā Stolbovka-Terehova.

Uz reģionālajiem autoceļiem apmierinoši braukšanas apstākļi ir vien Balvu, Daugavpils, Krāslavas un Preiļu apkaimēs.

LVC brīfina, ka utovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci.

Uz augšu
Back