Koronavīruss Latvijā: Jelgavas slimnīcā pieaudzis saslimušo pacientu skaits

Jelgavas pilsētas slimnīcas logo. FOTO: Zane Bitere/LETA

Jelgavas slimnīcā pieaudzis Covid-19 saslimušo pacientu skaits, tā informēja pilsētas pašvaldība.

Pirms divām nedēļām slimnīcā ārstējas ap 25 Covid-19 pacienti, bet pirmdien slimnīcā ārstējušies 48 Covid-19 pacienti.

Tāpat slimnīcā pieaudzis ari terapeitiskā profila un traumatoloģijas profila slimnieku skaits.

Lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu atbilstošu epidemioloģiskās drošības līmeni slimnīcā, tā ir aktualizējusi pakalpojumu sniegšanas kārtību.

Slimnīcas galvenā ieeja atvērta darba dienās no plkst.7.30 līdz 17.30, bet brīvdienās no plkst.8 līdz 16. Ambulatorā nodaļa darba dienās atvērta no plkst.8 līdz 16.

Piederīgo apmeklējumi pie stacionārajiem pacientiem netiek pieļauti. Stacionāra pacients vai pacienta pavadošā persona nedrīkst pamest nodaļas telpas bez ārsta vai māsas atļaujas visu stacionārā pavadīto laiku.

Dzemdību nodaļā pacientes tuvu stāvošu personu apmeklējums pieļaujams tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, FFP2 sejas masku un negatīvu nodaļā veiktu ātro antigēnu testu, kā arī bez jebkādiem augšējo elpceļu slimības simptomiem.

Ambulatorie pakalpojumi tiek sniegti tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstīties iespējams tikai attālināti - pa tālruni vai slimnīcas mājaslapā. Pierakstīties uz vietas slimnīcā nav iespējams.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijā konstatēti 864 jauni Covid-19 gadījumi un reģistrēti trīs ar šo slimību sasirgušo nāves gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Uz augšu
Back