Valmierā sestdien ugunsgrēkā cietis cilvēks

Ugunsdzēsēji glābēji. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Sestdien, 22. janvārī, Valmierā ugunsgrēkā cietis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Sestdien ap pulksten 14 VUGD saņēma izsaukumu uz Purva ielu Valmierā, kur piecstāvu mājas dzīvoklī dega sadzīves priekšmeti trīs kvadrātmetru platībā un bija izveidojies spēcīgs sadūmojums.

Dzīvoklī tika atrasts viens cietušais, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD). Savukārt no ēkas evakuēti 16 cilvēki.

Aptuveni stundas laikā ugunsgrēks tika likvidēts. Mājoklī, kurā izcēlās ugunsgrēks, nebija uzstādīts dūmu detektors.

Savukārt ap pulksten 14 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Lielajā ielā Staicelē, kur divstāvu mājas dzīvoklī dega starpsiena un grīda 12 kvadrātmetru platībā. No ēkas evakuēti četri cilvēki. Aptuveni pēc trim stundām ugunsgrēks tika likvidēts. Kā pavēstīja Vītola, arī šajā dzīvoklī nebija uzstādīts dūmu detektors.

Sestdien ap pulksten 16.30 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Ilūkstes ielu Rīgā, kur deviņstāvu mājas pagrabā dega sadzīves priekšmeti 15 kvadrātmetru platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 42 cilvēki, un aptuveni vairāk kā trīs stundu laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Uz augšu
Back