Sestdienas horoskops: kas tevi šodien gaida?

FOTO: Unsplash/Kinga Cichewicz

Horoskops sestdienai, 29. janvārim.

AUNS

Sazinies ar tuviniekiem, arī tiem, kas tālākās pasaules malās. Savējie – tas ir spēks, atbalsts un vērtība! Ja plānota lielāka iepirkšanās, tad tērējies apdomīgi, ar mēru.

VĒRSIS

Rāma mājas diena. Taču sirdī jau ilgas pēc vasaras un piedzīvojumiem. Ir vērts palūkot aviobiļešu un tūrisma kompāniju piedāvājumus.

DVĪŅI

Ieplāno kādus pasākumus kopā ar ģimeni: aktīvu atpūtu, sportiskas izklaides. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās - viens skats un smaids, kas sirdij liek pukstēt straujāk.

VĒZIS

Rūpēsies par mājas saimniecību un saviem mīļajiem. Sirsnība un labestība. Brīvajiem ļaudīm savukārt dzīve var uzdāvāt burvīgu tikšanos – simpātijas no pirmā acu skata.

LAUVA

Vajag atpūsties un izklaidēties Prieku sagādās izbrauciens, ziemas baudīšana, saziņa ar draugiem. Vakarā - laba grāmata vai filma. Brīvajiem ļaudīm pēkšņi kaislību virpuļi.

JAUNAVA

Sirsnīgas un siltas emocijas, daloties svarīgākajā ar savējiem. Atbalsts un mīļums. Ja esi sirdī brīvs, tad iespējamas kaislības, kas sabango emocijas.

SVARI

Šodien daudz sarunu darīšanu ar mīļajiem radiņiem. Jāpalīdz atrisināt kādi jautājumi, jāpalutina. Brīvajiem ļaudīm dažādas pārdomas par attiecību tēmu.

SKORPIONS

Nevajadzētu daudz laika pavadīt mājās, jo iespējami sadzīviski strīdiņi. Dodies ar ģimeni izbraukumā vai tālā pastaigā. Ja esi brīvs, atver sirdi jaunām emocijām.

STRĒLNIEKS

Vislabākā atpūta mājās. Nesteidzīgs laika ritms, saimniecības darbi, sarunas ar savējiem. Tīkami omulīga diena, kad negribas un nevajag nekur traukties.

MEŽĀZIS

Ļoti svarīga privātā dzīve. No tevis staros šarms, kas neatstāj vienaldzīgu. Kādam neuzkrītoši simpātiju apliecinājumi, kādam mīlas piedzīvojumi, ko ilgi atcerēties.

ŪDENSVĪRS

Jāapdara kādi saimniecības darbi, kaut kas jāsakārto, varbūt jāsalabo sadzīves tehnika, kas niķojas. Kad viss paveikts, aizved savus mīļos jautrā ekskursijā.

ZIVIS

Vajag sevi mīlēt un lutināt – nopērc ko skaistu, pasūti ar piegādi mājās labu maltīti, noskaties internetā labu filmu vai koncertu. Pozitīvas emocijas un attiecībās harmonija.

Uz augšu
Back