Foto ⟩ Rallijs Sarma 2022

TVNET Auto
Rallijs Sarma 2022
Rallijs Sarma 2022 Foto: Raimonds Volonts

Aizvadītajās brīvdienās Gulbenes apkaimē pēc vairāku gadu pārtraukuma norisinājās Latvijas rallija dzīves ziemas klasika – rallijs Sarma. Tajā piedalījās un īstu ziemu izbaudīja ap 90 sportistiem no tuvākām un tālākām ārvalstīm.

Par uzvarētāju sacensībās kļuva pieckārtējais Somijas rallija čempions Tēmu Asunmā, kurš brauc ar Skoda Fabia EVO Rally2. Otrajā vietā ierindojās Vitālijas Gorbans no Ukrainas, kura kaujas tehnika ir Mini John Cooper Works WRC, bet trešais palika igaunis Karls Martins Volvers, kurš brauc ar Skoda Fabia Proto.

Labākais no latviešiem sacensībās tikmēr bija Mārtiņš Sesks. Liepājnieks, braukdams ar Skoda Fabia R4, izcīnīja uzvaru savā LRC3 klasē, kā arī 7. vietu rallija Sarma 2022 kopvērtējumā.

Kāda gaisotne brīvdienās valdīja Gulbenes apkārtnes ceļos un kā norisinājās cīņas, piedāvājam aplūkot mūsu fotogalerijā.