C, 21.09.2023.

Uzņēmuma "Gren" padomē iecelta Baiba Rubesa

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 5
Baltijas valstu kopuzņēmuma AS ''RB Rail'' valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa piedalās forumā "Rail Baltica Global Forum 2017" viesnīcā ''Radisson Blu Hotel Latvija''.
Baltijas valstu kopuzņēmuma AS ''RB Rail'' valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa piedalās forumā "Rail Baltica Global Forum 2017" viesnīcā ''Radisson Blu Hotel Latvija''. Foto: Edijs Pālens/LETA

Enerģētikas kompānijas "Gren Holding Company" padomē iecelta Baiba Rubesa, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Viņa pievienojas esošajam padomes sastāvam - priekšsēdētājam Matti Viljo un padomes locekļiem Nikolasam Peperam, Deividam Daumam un Urmo Heinamam.

Rubesa iepriekš bijusi valdes un padomes locekle dažādos uzņēmumos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", patlaban Rubesa ir padomes locekle arī augsto tehnoloģiju uzņēmumā AS "HansaMatrix" un tā meitasfirmā "Lightspace Holding", kā arī kafijas automātu iznomāšanas, apkalpošanas un kafijas tirdzniecības uzņēmumā "Coffee Address Holding".

Rubesa ir valdes locekle sev pilnībā un daļēji piederošās nelielās kompānijās SIA "RFactor" un SIA "Novatore", kā arī nodibinājumā, kam pieder Rīgas Ekonomikas augstskola ("SSE Riga").

"Gren Holding Company" ir mātes uzņēmums "Gren" uzņēmumiem Baltijas valstīs un Somijā.

"Gren" enerģijas ražošanas uzņēmumi Latvijā strādā Jelgavā un Daugavpilī, Igaunijas pilsētās Pērnavā un Tartu, kā arī Lietuvas pilsētās Klaipēdā, Kauņā, Jonišķos un Švenčoņos.

"Gren Latvija" apgrozījums 2020.gadā bija 13,705 miljoni eiro, bet peļņa - 2,471 miljons eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu