Sv, 24.09.2023.

JKP mainīs partijas nosaukumu uz "Konservatīvie"

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 11
"Jaunās konservatīvās partijas" valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns (no kreisās) un Saeimas deputāts Gatis Eglītis piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar partijas programmas prioritātēm un partijas līderi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.
"Jaunās konservatīvās partijas" valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns (no kreisās) un Saeimas deputāts Gatis Eglītis piedalās preses konferencē, kurā iepazīstina ar partijas programmas prioritātēm un partijas līderi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās. Foto: Paula Čurkste/LETA

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) gadskārtējā kopsapulcē pieņemts lēmums mainīt partijas nosaukumu, saīsinot to uz "Konservatīvie", informēja partijas Preses dienestā.

Lēmums par partijas nosaukuma izmaiņām pieņemts tāpēc, ka "Konservatīvie" vairs neesot jaunu entuziastu partija, bet kļuvusi par tādu, kas pārstāvēta gan Seimā, gan valdībā, gan Rīgas domē un pašvaldībās citur Latvijā.

Tāpat kopsapulcē tika izlemts paplašināt valdi, un tajā ievēlēti Saeimas deputāti Krišjānis Feldmans un Juris Jurašs, ministri Tālis Linkaits, Gatis Eglītis un Anita Muižniece, kā arī Rīgas domes deputāte Linda Ozola. Par valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Jānis Bordāns.

Bordāns, uzstājoties kopsapulcē, norādīja, ka Latvijai ir jālūdz NATO partneri uzņemt dalībvalstu vidū Ukrainu. Tieslietu ministrs uzsvēra, ka Ukraina aizvadīto gadu laikā ir veikusi nozīmīgas reformas savā valstī, mazinot oligarhu varu un politisko korupciju. Viņa ieskatā, Ukrainas tauta un politiskā vadība ir parādījuši, ka tie vēlas ne tikai vārdos, bet darbos atbalstīt Rietumu vērtības.

Tāpat Bordāns norādīja, ka uzdevis Tieslietu ministrijas speciālistiem līdz 4.martam iesniegt ziņojumu un lēmuma projektu par Latvijas vēršanos Starptautiskajā krimināltiesā par Krievijas karaspēka pastrādātajiem kara noziegumiem un noziegumiem pret cilvēci Krievijas iebrukuma laikā Ukrainā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 11

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais