Humorroka grupa "Pirmais kurss" izdod minialbumu "El Printer"

"Pirmais kurss" FOTO: publicitātes

Humorroka grupa "Pirmais kurss" 20. martā izdod minialbumu "El Printer" un izsludina albuma prezentācijas koncertu 20. aprīlī klubā "Piens".

Minialbums (EP) "El Printer" ir pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Arī grupa seko jaunākajām tirgus tendencēm - atkritumu izvešanas cenu pieaugumam un pārsteidz klausītājus, izdodot 3,5 dziesmu EP (minialbumu) "El Printer", kurā ir dzirdamas šādas dziesmas: "Los Atkritums", "Como Spiediens", "No Peso" un "El Printer".

Noklausies EP "El Printer":

"Nu tad beidzot arī mums ir skaidrs, kas ir EP - El Printer. Mums kā grupai bija interese noskaidrot, kas ir tie EP, ko citas grupas izdod. Mums iznāk tikai singli vai albumi, tāpēc arī mēs lēcām iekšā piedzīvojumā, lai saprastu, kas ir EP un kā to ierakstīt. Izrādās tā pirmsākumi meklējami senajā Meksikā, tāpēc arī EP dziesmu tēmas uzreiz bija skaidras. Galvenie mūsu dziesmu influenceri - kaktuss, sombrero un pa karstam Karlos Santana ģitāras solo," raksturo albumu Kārlis Zemītis.

Minialbuma "El Printer" skanējums ir radies, atceroties grupas "Pirmais kurss" muzikālos pirmsākumus, savā esencē ir viegls un nepiespiests. Dāvis Mazurenko stāsta:

"Tapšanas gaitā uzticējāmies pašu sajūtām un pārāk neierobežojām radīšanas procesu ar liekiem uzdevumiem, līdz ar to muzikālais materiāls tapa ātri un viegli. Tas ir tīrs kā svaiga gaisa malks netīrā istabā, skanīgs kā pēdējie 2 eiro tavā makā un ciets kā spiediens."

Grupas dalībnieks Francis Upaciers, raksturojot minialbumu, uzsver: "Šī mūzika, manuprāt, iezīmē ceļus, kas kartē nav redzami. Vai, paskatoties spogulī, tu sev vari pateikt - jā, es tur biju, un tas esmu es? Tāpēc dažreiz vajag paskatīties uz sevi no malas, kā to dara, piemēram, profesionāli droņītāji, kalibrējot savu lidaparātu."

Visu piedzīvojumu rezultātā grupa savus albumus drukā paši un ielūdz visus uz albuma prezentācijas koncertu 20. aprīlī klubā "Piens", kurā skanēs jaunās un vecās dziesmas.

Uz augšu
Back