Pk, 12.08.2022.

Graudu ielā aiztur pamatīgi piedzērušos traktora vadītāju

Graudu ielā aiztur pamatīgi piedzērušos traktora vadītāju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Ar dažiem neadekvātiem kāda traktorista manevriem Graudu ielas sākumā pietika, lai aculiecinieks sāktu viņam sekot, paralēli par pārkāpēju ziņojot dienestiem.

Krustojumā ar Vienības gatvi šoferis apsteidza traktoru un aizšķērsoja tam ceļu. Lai gan traktora vadītājs ar šādu pavērsienu nebija mierā, situācijas eskalācija līdz kautiņam nenotika, jo palīgā atskrēja garāmgājējs. Ilgi nebija jāgaida arī policija. 

Kad tā ieradās notikuma vietā, acīmredzami iereibušais jau bija izvilkts no traktora un ielenkts.

Kā TV3 raidījumam Degpunktā pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Krauze, traktora vadītājam jau pirms šī incidenta bija noteikts traktora vadīšanas apliecības izmantošanas liegums. 

Lai gan bija skaidri redzams, ka traktorists bija reibumā, viņš negribēja pārkāpumā atzīties. Sākotnēji viņš labprāt piekrita veikt alkohola pārbaudi notikuma vietā, bet vēlāk no tās atteicās, tāpēc tika pavadīts uz ekspertīžu centru. Tur traktoristam noteikts 2,39 promiļu reibums un apvienojumā ar faktu, ka viņš nemaz nedrīkstēja atrasties pie traktora stūres, pret vīrieti tiks sākts kriminālprocess.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu