Volkswagen restartē klasisko busu – un tas ir elektrisks!

FOTO: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

Diez vai oriģinālā Volkswagen busa jeb T1 autori spēja iedomāties, kā 2022. gadā izskatīsies viņu garabērna mantinieks! Volkswagen komercauto nodaļa nodevusi atklātībai elektriskā mikroautobusa ID Buzz pasažieru un kravas modeļus, turklāt neoficiāli avoti ziņo, ka pirmais pārdošanā nonāks tieši Cargo.

Eiropā elektromobili pārdos ar 77 kWh netto bateriju un 150 kW motoru, tātad ar tehniku no Volkswagen ID4. Maksimālais ātrums ierobežots līdz 145 km/h, kas nosacīti ierobežo neoklasiķa lietojumu pa dzimtenes autobāņiem.

Lai gan Buzz ir krietni garāks par seno oriģinālu – 4,7 metri, sēdēšana ir līdzīga, faktiski virs priekšējās ass. Atpūtas telpai līdzīgā salonā ir pietiekami daudz vietas pieciem cilvēkiem ceļošanai, kā arī ir ievērojama bagāžas ietilpība.

Drīzumā tiks piedāvāta arī sešu un septiņu sēdvietu konfigurācija, kā arī pagarināta garenbāze. ID Buzz Cargo pieejamas divas vai trīs sēdvietas priekšā un fiksēta starpsiena, kas atdala 3,9 m3 kravas telpu, kurā iespējams pārvadāt pat divas eiro paletes.

Uz augšu
Back