Gruzijas premjers atkal atsakās mainīt savu lēmumu nepievienoties sankcijām pret Krieviju

Gruzijas premjers Iraklijs Garibašvili FOTO:

Neskatoties uz to, ka pati cietusi no Krievijas agresijas, Tbilisi kategoriski atsakās mainīt savu lēmumu nepievienoties sankcijām pret Krieviju, Gruzijas premjerministra Iraklija Garibašvili teikto svētdien citē aģentūra "Interfax-Ukraina".

Garibašvili uzsvēris, ka valdības kritika par atteikšanos pievienoties sankcijām pret Krieviju, nemainīs šo nostāju.

"Neviens nepiespiedīs mani mainīt šo lēmumu. Īstenošu tikai tādu politiku, kas pieņemama mūsu valsts nacionālajām interesēm un tautas interesēm...," žurnālistiem pavēstījis premjers.

Viņš apgalvojis, ka šādu nostāju diktējot vēlme "rīkoties atbilstoši mūsu valsts, mūsu tautas interesēm".

Vienlaikus Garibašvili izteicies, ka Gruzija politiskā līmenī visos formātos atbalstot Ukrainu un sūtot tai humāno palīdzību.

Tajā pašā laikā Gruzijas valdības vadītājs savos izteikumos joprojām izvairījies jebkādā veidā nosodīt Krievijas agresiju pret Ukrainu.

"Mēs vēlamies mieru, stabilitāti un attīstību. Tas šodien vajadzīgs mūsu valstij. Karš nevienam nav vajadzīgs, un, lai novērstu karu, jebkuram valsts līderim patriotam jādara viss iespējamais," norādījis Garibašvili.

Viņš arī izteicies, ka neatbalsta gruzīnu brīvprātīgo piedalīšanos karadarbībā Ukrainas pusē.

Garibašvili tiek uzskatīts par prokrieviski noskaņotā miljardiera, partijas "Gruzijas sapnis" dibinātāja un kādreizējā premjera Bidzina Ivanišvili marioneti.

Viņa lēmums nepievienoties sankcijām pret Krieviju izsaucis sašutuma vētru Gruzijas sabiedrībā un saspīlējis Tbilisi attiecības ar Kijevu.

Uz augšu
Back