Pk, 19.08.2022.

Uzņēmumu reģistra kļūdas dēļ firmas "LT betons" nosaukums divas dienas bijis "LT bekons"

TVNET/LETA
Uzņēmumu reģistra kļūdas dēļ firmas "LT betons" nosaukums divas dienas bijis "LT bekons"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Būvfirma SIA "Latvijas tilti" mainījusi īpašnieku un nosaukumu uz "LT betons", liecina "Firmas.lv" informācija.

Vienlaikus divas dienas - 25. un 26.aprīlī - "Latvijas tiltu" jaunais nosaukums bija "LT bekons", bet uzņēmuma pārstāvji skaidroja, ka tas saistīts ar Uzņēmumu reģistra pieļautu kļūdu.

Līdz šim kompānijas vienīgā īpašniece bija SIA "LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)", bet par jauno īpašnieku kļuvusi SIA "LT Piling", kurā 85% kapitāldaļu pieder Aleksejam Bakanovam, bet 15% - holdingā "LNK Group" ietilpstošajai AS "LNK Industries".

"LNK Group" pārstāvji aģentūrai LETA skaidroja, ka "LNK Group" saņēma piedāvājumu no "LT Piling" iegādāties uzņēmumu, tāpēc notika īpašnieku maiņa. Uzņēmuma "Latvijas tilti" darbības profils ir dzelzsbetona un betona konstrukciju ražošana, savukārt "LT Piling" specializējas pāļu urbšanā un dzīšanā.

Jaunais uzņēmums "LT betons" apvienos šīs kompetences, pavēstīja "LNK Group" pārstāvji.

"LT betons" 2020.gadā strādāja ar 3,746 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 200 171 eiro zaudējumus. Uzņēmuma finanšu dati par 2021.gadu vēl nav publicēti.

Holdings "LNK Group" dibināts 1988.gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trijos galvenajos virzienos - būvniecībā un ražošanā ("LNK Industries"), aviācijas tehnikas aprēķinos, testēšanā un apkopē ("LNK Aerospace") un nekustamo īpašumu attīstībā ("LNK Properties"). "LNK Group" uzņēmumi pieder Milovu ģimenei.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu