Aptuveni 3000 motociklistu dodas braucienā pa Rīgas ielām, svinot sezonas atklāšanu

TVNET/LETA
Aptuveni 3000 motociklistu dodas braucienā pa Rīgas ielām, svinot sezonas atklāšanu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Motosezonas atklāšanas pasākums pie tirdzniecības centra "Mols". Ilustratīvs attēls
Motosezonas atklāšanas pasākums pie tirdzniecības centra "Mols". Ilustratīvs attēls Foto: Zane Bitere/LETA

Aptuveni 3000 motociklistu sestdien devušies vienotā braucienā pa Rīgas ielām, svinot sezonas atklāšanu, pavēstīja Latvijas Motoklubu asociācijas valdes loceklis Uģis Spēlmanis.

Viņš norādīja, ka laikā no plkst.10 līdz 12.59 pie tirdzniecības centra "Mols" bija pulcējušies 2000-3000 Latvijas motobraucēju, kuri pēc tam sāka kopīgu braucienu uz Spilves lidostu.

Spēlmanis atzīmēja, ka motosezonas atklāšanas pasākums "Miera maršs" ir veltīts Ukrainas atbalstam, jo asociācija iestājas pret karu.

Saistībā ar motobrauciena un sezonas atklāšanas pasākuma "Miera Maršs 2022" norisi šodien no plkst.13 līdz plkst.14.30 galvaspilsētā slēgta transportlīdzekļu satiksme parādes brauciena maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās, informēja Rīgas domē.

Motobraucēju parādes brauciens notiks pa maršrutu: tirdzniecības centrs "Mols" (Krasta iela 46), tālāk pagrieziens pa kreisi uz Krasta ielu, pa Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna ielu, Mūkusalas ielu, Kuģu ielu, Trijādības ielu, Raņķa dambi, Daugavgrīvas ielu līdz Spilves lidostai.

Pašvaldībā informēja, ka norādītajā maršrutā tiks regulēta vai, atbilstoši nepieciešamībai, slēgta arī sabiedrisko transportlīdzekļu satiksme.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldei minētajā maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās norādītajā laikā uzdots regulēt un nepieciešamības gadījumā slēgt transportlīdzekļu satiksmi, nodrošināt motociklu kolonnas pavadīšanu, atbilstoši nepieciešamībai regulēt vai slēgt sabiedrisko transportlīdzekļu satiksmi, kā arī nodrošināt ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais