Jaunais BMW X1 iegūst aprises

FOTO: Publicitātes foto

Franču BMW dīleris sociālajos tīklos ievietoja jaunā X1 tīzeri. Krosovera pirmizrādei jānotiek maija sākumā, un, visticamāk, tiks prezentēta versija ar iekšdedzes dzinēju. Vēlāk parādīsies elektrisks variants iX1.

Atšķirībā no pārveidotā X7 un jaunā "septītnieka", trešās paaudzes X1 krosovera dizains paliks vecās korporatīvās identitātes ietvaros. Jaunajā tīzerī ir redzamas tikai gaidāmā jaunuma aprises, bet iepriekš tīmeklī nonākušā attēlā bija redzams, ka X1 vienkārši paaugsies, un nekādas revolucionāras pārmaiņas nevajadzētu gaidīt.

Dzinēju klāstā arī turpmāk būs benzīna un dīzeļa četru cilindru motori. Visticamāk, paliks arī X1 xDrive25e plug-in hibrīds, kā arī karstā versija ar dzinēju no X2 M35i. Šis ir pirmais M Performance dzinējs. Tas attīsta 306 zirgspēkus un 450 Nm griezes momentu. Protams, būs iespēja izvēlēties starp priekšpiedziņu un visu riteņu piedziņu.

Pēc iekšdedzes modifikācijām tirgū nonāks arī elektriskais iX1. Tas saņems oriģinālu eksterjera dizainu, informācijas un izklaides sistēmu iDrive 8 ar izliektu ekrānu un bez papildu uzlādes WLTP ciklā varēs nobraukt no 413 līdz 438 kilometriem.

Uz augšu
Back