FOTO: Publicitātes foto

Slaidākam cilvēkam vieglāka dzīve! To Tev pateiks jebkurš, kurš reiz ir dzīvojis kompleksos par lieko svaru, bet tagad nēsā apspīlētu apģērbu un uzmirdz peldkostīmā. Kustēties vairāk un ēst mazāk lai paliek pagātnē! Šie tvnet.lv lasītāji ir gatavi dalīties savā lielajā tievēšanas noslēpumā, ko noteikti jāpamēģina arī Tev!

Pirms MonacoFit.com Artūrs (X) lielo punci slēpa zem drēbju kārtām

“Liekais svars manā gadījumā parādījās tikai pēdējā gada laikā. Laikam jau taisnība vien ir, ka līdz ar gadiem vielmaiņa pasliktinās - vairs nevar ēst visu pēc kārtas. Es esmu kategoriski PRET visādām tur “brīnumu” tievēšanas tabletēm vai sevis mērdēšanu badā, tāpēc sapratu, ka gribu sev individuālu ēšanas plānu, bet sākumā likās, ka tas būs dārgi...

Vienu dienu svari kārtējo reizi parādīja biedējošu skaitli, un tad es sapratu, ka steidzami jāsāk kaut ko darīt lietas labā, jo paši no sevis tauki nekūst un kļūs tikai sliktāk. Pēkšņi arī draugi un kolēģi sāka iesmiet, ka esmu apvēlies. Tas baigi sita pa pašapziņu. Es nevēlējos atlikušo dzīvi pavadīt, būdams resns un nelaimīgs.”

FOTO: Publicitātes foto

“Mans kaimiņš Jānis ar šo pašu programmu nometa ap 18 kilogramiem. Un tad vēl Intars Busulis X faktorā ar MonacoFit.com notievēja par 10 kilogramiem, Kopš tā brīža manā dzimtajā Ķekavā visi runā par MonacoFit.com un es gribēju vienkārši pamēģināt, vai tiešām programma strādā jebkuram.”

Grūti bija tikai saņemties sākt

“Aizpildīju bezmaksas testu un saņēmu plānu, ko un kurā ēdienreizē ēst un kā pagatavot. Darba dienās pie plāna pieturējos vairāk, brīvdienās sanāca arī pašmaukties, jo ballītes neviens neatcēla (smejas). Un pat tad, kad atļāvos apēst kaut ko ārpus plāna, liekie tauki kusa un svars samazinājās. Foršākais, ka nevienā brīdī nejutos izsalcis vai sailgojies pēc kā tāda, kas nebūtu iekļauts manā plānā, jo pats izvēlējos, kādi produkti man būs jāēd. Kilogrami kusa neticami viegli, vienkārši ēdot pareizos ēdienus. Pats neticēju, ka tādi rezultāti iespējami bez sporta vai badošanās!”

FOTO: Publicitātes foto

“To, ka esmu notievējis, pamanīju jau otrajā dienā, bet pirmie 5 kilogrami nokrita apmēram 12. dienā. Ja es būtu visu precīzi ievērojis, noteikti tas būtu noticis vēl ātrāk (smejas). Tagad, kad esmu nometis 11 kilogramus tīru tauku, jūtos labāk kā jebkad - esmu pārliecinātāks par sevi, ir vairāk spēka, nemaz nerunājot par to, cik labi izskatos. Tagad L izmēra vietā man der M vai pat S!”

FOTO: Publicitātes foto

Uzmanību! MonacoFit.com piedāvājums tik izdevīgi vēl tikai šodien! Piesakies

tagad un šeit!

 

Jāni Danileviču draugs pierunāja tikai pamēģināt …

“Sākās viss kā joks, bet tagad esmu nometis apmēram 15 kg. Nedomāju apstāties, jo tagad jau sapnis par sešpaku liekas pavisam reāls! Esmu nomainījis visu garderobi! Kādreizējā XL izmēra vietā tagad nēsāju M un beidzot varu izvēlēties apģērbu, kas patīk!”

FOTO: Publicitātes foto

“Sākot ievērot MonacoFit, es biju pārsteigs, cik programmā viss ir pārdomāts un viegli ievērojams. Es ātri piešāvos un mans organisms sāka strādāt kā pulkstenis, zinādams, kad un kas man ir jāēd. Viss bija pateikts priekšā, atlika vien ievērot. Svars nokritās jau pirmajā nedēļā. Arī enerģijas kļuva arvien vairāk. Ar katru dienu samazinājās vidukļa apkārtmērs un pavisam drīz varēja redzēt jau izteiktas muskuļu aprises.”

FOTO: Publicitātes foto

Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri grib notievēt, bet atrod 100 atrunas, lai to nedarītu?

Jānis: “Grūtākais ir sākt, bet ir jāsaņemas sevis un savu mīļo labā! Un kad vēl, ja ne tagad?! Izdari to par spīti savam slinkumam un atrunām- “ai, to tak vēlāk” vai “vēl nav īstais brīdis”. Mēs esam pelnījuši justies labi un mierā ar sevi katru dienu! Piešķir savai dzīvei un figūrai jaunu kvalitāti - piesakies MonacoFit tagad!''

Artūrs: “Mums ir dota viena dzīve, un mēs paši nosakām, kā mēs šīs dzīves laikā izskatāmies un jūtamies. Man pietika ar vienu nedēļu šajā programmā, lai iemīlētu veselīgu dzīvesveidu un sevi bez vēdera (smejas). Šī programma patiks un derēs ikvienam - ir vismaz jāpamēģina! Sāc piepildīt savu sapni par slaidu augumu tagad!”

Piesakies lielajam MonacoFit.com izaicinājumumam un uzreiz saņem:

+ Speciālu šī raksta lasītāja atlaidi

+ īpaši Tev pielāgotu ēdienkarti katrai nedēļas dienai

+ personīgu uztura speciālista atbalstu BEZ MAKSAS

Publicitātes foto