T, 31.05.2023.

Pēcpusdienā Pierīgā gaidāma palēnināta satiksme

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Paula Čurkste/LETA

Piektdienas pēcpusdienā autobraucējiem intensīvas transportlīdzekļu plūsmas un ceļu būvdarbu dēļ ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, Ventspils, Ērgļu, Jelgavas un Bauskas virzienos, brīdina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Valsts autoceļu tīklā rit ceļu būvdarbu sezona, lielākais būvdarbu posmu skaits patlaban ir uz reģionālajiem autoceļiem. Dodoties brīvdienu maršrutos ar transportu, ikviens tiek aicināts rēķināties ar papildu laiku ceļā remontdarbu posmos.

Šonedēļ pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti remontdarbi autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8) posmā starp Turaidu un Siguldu, un Turaidā ir mainīta satiksmes organizācija pagriezienā uz Raganu. Ceļā no Siguldas uz Turaidu jārēķinās ar 25 minūtēm.

Detalizētu informāciju par visiem valsts ceļu remontdarbiem un to dēļ noteiktajiem ierobežojumiem var atrast LVC interneta mājaslapā esošajā interaktīvajā kartē.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, LVC aicina zvanīt uz uzņēmuma diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 8000 5555.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu