Sestdienas horoskops: 28. maijs

FOTO: unsplash.com

Horoskops sestdienai, 28. maijam. 

AUNS

Satiecies ar draugiem: saviesīgas sarunas, joki, emocionālais pacēlums. Kādam aktualizēsies ārzemju tēma - saziņa ar savējiem svešatnē vai simpātijas. Pret „tīmekļa romāniem” gan izturies vērtējoši.

VĒRSIS

Saimnieciskā rosība ar pilnu jaudu! Pašam nebūs miera, un arī mājinieki tiks iesaistīti darbos. Toties pēc tam būs gandarījums, ka viss spīd un laistās, un dārzs plaukst un zaļo.

DVĪŅI

Vajadzētu izkustēties... Kāp uz divriteņa vai skrejriteņa, liec plecos mugursomu un dodies, kur sirds vēlas. Šodien jātver jauni iespaidi, pozitīvas emocijas un pavasarīgas optimisma dzirkstis.

VĒZIS

Filozofiskas noskaņas. Prātosi par dzīves vērtībām, pasaules lietu kartību. Taču apcerēs gremdēties daudz neiznāks, jo draugi aicinās izklaidēs. Sirsnīgs pasākums pozitīvā gaisotnē.

LAUVA

Sirsnīga tikšanās ar draugiem, un izklaides pasākumi. Būsi kompānijas dvēsele, saņemsi komplimentus, kādam simpātijas un sākums jaunām attiecībām.

JAUNAVA

Būsi noskaņots lasīt, skatīties izglītojošus raidījumus vai meklēt noderīgu informāciju internetā, nevis izklaidēties un ballēties. Rāma sestdiena ar jaunām atziņām.

SVARI

Jauka diena. Ģimenes cilvēkiem sirsnīga kopā būšana, saviesīgs pasākums vai izbrauciens. Brīvajiem ļaudīm pavasara vēsmas sirdī, iespējas satikt to īsto un vienīgo.

SKORPIONS

Sirdslietās pārdomas un grūti tikt skaidrībā, jo nevar saprast – „kas ir, kas nav”. It kā sirsnība un pozitīvas emocijas, bet kaut kas ir jārisina. Vēlama skaidra valoda.

STRĒLNIEKS

Svarīgas sirdslietas. Nerātnais pavasara vējš matos un saules zaķīši acu skatā. Dzīve uzdāvās burvīgus piedzīvojumus. Ģimenes cilvēkiem atbildīgi pienākumi mājās.

MEŽĀZIS

Ar racionālu skatu novērtē, kādi saimniecības darbi mājās steidzami un kas var pagaidīt. Necenties darīt tikai tāpēc, ka vajag... Priecājies par dzīvi un baudi mīlestību.

ŪDENSVĪRS

Ja esi čakli strādājis un bankas konta stāvoklis priecē, tad palutini sevi ar kādu sen kārotu pirkumu, savukārt ģimeni un mīļoto cilvēku ielūdz pusdienās vai noorganizē pikniku.

ZIVIS

Labprāt pievērsīsies mājas darbiem, tīrīsi, izdaiļosi. Darbosies tik aizrautīgi, ka mājinieki arī labprāt pievienosies. Kopīgs prieks par paveikto. Vakarā ielūdz ciemos draugus.

Uz augšu
Back