Jonasam devītā vieta Spānijas posma kvalifikācijā

Pauls Jonass
Pauls Jonass Foto: Jānis Asaris, speciāli TVNET

Latvijas sportists Pauls Jonass sestdien Spānijā ieņēma devīto vietu pasaules motokrosa čempionāta devītā posma - Spānijas Lielās balvas - kvalifikācijā.

MXGP klases brīvajos treniņbraucienos Jonass bija ātrākais, bet otrajos treniņbraucienos viņš ieņēma desmito vietu.

Kvalifikācijas sacensības Jonass, kurs šosezon pārstāv "Husqvarna" rūpnīcas komandu, veica 25 minūtēs un 16 sekundēs. Uzvarētājam, nīderlandietim Glenam Koldenhofam Latvijas braucējs zaudēja 31 sekundi. Koldenhofs arī sacensības uzsāks pirmais.

Otro vietā izcīnīja spānis Horhe Prado, savukārt labāko trijnieku noslēdza Francijas pārstāvis Maksims Reno.

Meistarsacīkšu divi braucieni norisināsies svētdien.

Kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem pārliecinošs līderis ar 367 punktiem ir slovēnis Tims Gajsers, 288 punkti ir Reno un 264 punkti beļģim Žeremī Sīveram. Jonass sakrājis 172 punktus un ir desmitais.