O, 21.03.2023.

"Darīšu visu, lai viņi pazustu." Medvedevs publicē naidīgu vēstījumu; adresātu nenorāda

TVNET/BBC
"Darīšu visu, lai viņi pazustu." Medvedevs publicē naidīgu vēstījumu; adresātu nenorāda
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: MAXIM SHEMETOV/REUTERS

Krievijas eksprezidents un ekspremjers Dmitrijs Medvedevs otrdien savā "Telegram" kanālā publicējis naidīgu paziņojumu, kas, domājams, saistīts ar Ukrainu.

Foto: Ekrānuzņēmums

"Man bieži jautā, kāpēc mani "Telegram" ieraksti ir tik skarbi," raksta Medvedevs, kurš patlaban ir Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāja vietnieks. "Atbildu - es viņus ienīstu. Viņi ir nelieši un iznireļi. Viņi vēl nāvi mums, Krievijai. Un, kamēr vien esmu dzīvs, darīšu visu, lai viņi pazustu."

Medvedevs nenorādīja, par ko tieši runā, taču parasti savā "Telegram" kanālā viņš peļ Ukrainas valdību, Eiropas Savienību un ASV, norādījis laikraksts "Kommersant".

Raidorganizācijas BBC Krievijas ziņu dienests norāda, ka, piemēram, 30.maijā Medvedevs rakstīja, ka gadījumā, ja pret Krievijas pilsētām tiktu veikti raķešu triecieni, Krievija varētu dot atbildes triecienus pa "noziedzīgo lēmumu" "pieņemšanas centriem", no kuriem daļa "nemaz neatrodas Kijivā".

Medvedevam lietotnē "Telegram" ir vairāk nekā 400 000 sekotāju. Viņa jaunāko ziņojumu otrdienas pēcpusdienā bija lasījuši 1,8 miljoni cilvēku.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu