P, 15.08.2022.

Spānija piedāvās ceturto Covid-19 vakcīnas devu visiem iedzīvotājiem

LETA/AFP
Spānija piedāvās ceturto Covid-19 vakcīnas devu visiem iedzīvotājiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
FILE PHOTO: The Moderna COVID-19 vaccine sits on the table at Trinity United Church of Christ in Chicago, Illinois, U.S., February 13, 2021.  REUTERS/Kamil Krzaczynski/File Photo
FILE PHOTO: The Moderna COVID-19 vaccine sits on the table at Trinity United Church of Christ in Chicago, Illinois, U.S., February 13, 2021. REUTERS/Kamil Krzaczynski/File Photo Foto: Kamil Krzaczynski

Spānija piedāvās ceturto Covid-19 vakcīnas devu visiem iedzīvotājiem, visticamāk, gada beigās, 16. jūnijā pavēstīja veselības ministre Karolina Dariasa.

Tāpat kā daudzas citas valstis arī Spānija jau šobrīd ceturto vakcīnas devu piedāvā senioriem un cilvēkiem ar vāju imūnsistēmu.

"Būs ceturtā deva visiem iedzīvotājiem," intervijā telekanālam "La Sexta" sacīja ministre.

Nav vēl izraudzīts laiks, kad varētu sākties kampaņa vakcinācijai ar ceturto devu, bet tas, visticamāk, varētu notikt gada pēdējos mēnešos, kad būs pieejamas vakcīnas, kas ir pielāgotas jaunajiem Covid-19 vīrusa paveidiem, viņa piebilda.

Spānijā par 12 gadiem vecāko iedzīvotāju vidū pilnībā vakcinēti 93%, un tas viens no augstākajiem imunizācijas rādītājiem pasaulē.

Kopš pandēmijas sākuma valstī ar 47 miljoniem iedzīvotāju reģistrēti 12,5 miljoni Covid-19 gadījumu un 107 239 ar Covid-19 saistīti nāves gadījumi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu