Aizdomās par Ķengaragā notikušu slepkavības mēģinājumu likumsargi aiztur vīrieti

Valsts policija FOTO: Valsts policija

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes likumsargi pāris stundu laikā pēc informācijas saņemšanas par slepkavības mēģinājumu aizturēja aizdomās turēto personu,  informēja VP pārstāvji.

Ceturtdien, 16.jūnijā, ap plkst.21 VP un mediķi saņēma informāciju no kāda aculiecinieka, kurš ziņoja, ka Rīgā, Maskavas un Prūšu ielas krustojumā, ir sadurts kāds vīrietis. Vainīgais vīrietis no notikuma vietas bija aizbēdzis, savukārt cietušo mediķi smagā stāvoklī nogādāja ārstniecības iestādē.

Iespējams vainīgais vīrietis tika atrasts pāris stundu laikā kādā lombardā Rīgā, Maskavas ielā. Likumsargi 1973.gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Aizturētais bijis vairāk nekā trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Tika noskaidrots, ka cietušais iespējamo vainīgo vīrieti iepriekš pazinis un starp viņiem bija izcēlies konflikts personisku iemeslu dēļ un, visticamāk, to ietekmējusi pārmērīga alkohola lietošana.

Saistībā ar notikušo VP Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirknī turpinās izmeklēšana kriminālprocesā, kas kvalificēts pēc Krimināllikuma 116.panta un 15.panta ceturtās daļas - par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tiesa aizdomās turētajam vīrietim sestdien, 18.jūnijā, piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu.

Savukārt cietušais turpina atlabt slimnīcā.

Uz augšu
Back