S, 20.08.2022.

Meklē Siguldas pludmalē pazudušu meiteni

Papildināts
TVNET
Meklē Siguldas pludmalē pazudušu meiteni
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Pazudusī piecgadīgā Evita
Pazudusī piecgadīgā Evita Foto: Valsts policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis meklē bezvēsts pazudušu nepilngadīgu piecus gadus vecu meitenīti Evitu, kura šodien, 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē (Peldu iela) un līdz šim brīdim nav atradusies.

Meitenes pazīmes: augums 120-130 cm, gaiši mati ar čolku, oranža matu gumija, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

VP pārstāvji atzīmē, ka piecgadīgās Evitas meklēšana turpinās. Piesaistīti plaši dienestu resursi arī no pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemessardzes un brīvprātīgajiem. Tāpat tiek izmantoti arī tehniskie līdzekļi.

Policija koordinē meklēšanas darbības, tostarp brīvprātīgo iesaisti un jau ir nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, tādēļ patlaban plašāka brīvprātīgo iesaiste nav nepieciešama. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, VP aicina iedzīvotājus pašrocīgi neizvērst meklēšanas pasākumus un uzticēties profesionāļiem. Ja būs nepieciešama plašāka brīvprātīgo iesaiste, policija ziņos.

Valsts policija aicina aplūkot meitenītes attēlu un atsaukties ikvienu, kurš redzējis meiteni un zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67950402 vai 110.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu