#Twiterakonvojs turpina ripot Ukrainas brīvībai

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jaunākajā Ātruma cilts sērijā Pauls Timrots šoreiz atgriežas pie #Twiterakonvoja, kas kopš kara sākuma nemainīgi notur tempu un turpina Ukrainas brīvības cīnītājiem piegādāt tik nepieciešamos apvidus auto.

Ātruma cilts 2. martā stāstīja par #Twiterakonvoju, autosportistu iniciatīvu, kas brīvprātīgi palīdz ukraiņiem ar 4x4 un citu automašīnu piegādi. Pagājuši vairāki mēneši, un uz Ukrainu iet piektais simts spēkratu, bet ziedojumu apmērs sasniedz ap divus miljonus eiro. Konvoja aizsācēji Juris Pūce un Reinis Pozņaks atceras, ka viss sākās ļoti strauji, joprojām turpinās, un tempu ir izdevies noturēt.

Ierasti mašīnas tiek vestas līdz Ukrainas robežai vai iebrauc valsts teritorijā līdz Ļvivai. #Twiterakonvoja komanda paši devušies līdz Kijivai un Harkivai, lai iepazīstos ar cilvēkiem, kurus līdz šim pazina virtuāli, tostarp ar kara hospitāļa un dienestā esošajiem puišiem.

Dzīve Ukrainā turpinās, bet fons ir nemainīgs jau mēnešiem, tāpēc palīdzība nepieciešama joprojām. Konvojos brauc ļoti dažādi Latvijas iedzīvotāji – sākot no uzņēmumu vadītājiem līdz bezdarbniekiem, gan vīrieši, gan sievietes. Tāpat Latvijas iedzīvotāji turpina atbalstīt gan ar automašīnām, gan ziedojot naudu, degvielu, žņaugus un citas karavīriem tik ļoti nepieciešamās lietas.

#Twiterakonvoja prioritāte ir mašīnas, kas nepieciešamas frontē, un tās tiek sūtītas uz sīvāko cīņu punktiem. Konvojs turpina darbu, lai palīdzētu Ukrainai izturēt un uzvarēt. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja šo cīņu atbalstīt, plašāka informācija pieejama šeit. Savukārt to, kuras automašīnas vislabāk piemērotas kaujas laukam un kuras negaidīti mēdz sagādāt problēmas, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu