S, 20.08.2022.

TVNET no notikuma vietas ⟩ Piecgadīgās Evitas meklēšana: arī šodien policija aicina palīgā brīvprātīgos!

Šobrīd par notikušo sākts arī kriminālprocess
TVNET/LETA
Piecgadīgās Evitas meklēšana: arī šodien policija aicina palīgā brīvprātīgos!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Jau divas dienas kopš meitenes pazušanas plaši dienestu, pašvaldību un brīvprātīgo spēki ir vairākkārtīgi pārbaudījuši teritoriju Gaujas abos krastos un pašā Gaujā. Arī šonakt ir turpinājušies aktīvi meklēšanas pasākumi. Pagaidām diemžēl bez būtiskiem panākumiem, bet darbs turpinās un meklēšana tiks veikta tik ilgi, līdz meitene tiks atrasta. Meitenīte aizvakar, 26. jūnijā, pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē Peldu ielā. 

Šobrīd par notikušo sākts arī kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā tiks skaidroti visi notikušā apstākļi.

Valsts policija sadarbībā ar citiem atbildīgajiem dienestiem, tostarp Zemessardzi, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kā arī brīvprātīgajiem trešo dienu turpinās meklēšanas pasākumus gan ar cilvēkresuru, gan tehniskiem līdzekļiem un peldlīdzekļiem. Vakar meklēšanas pasākumos iesaistīts arī Valsts robežsardzes helikopters. 

Ņemot vērā, ka meklēšanas darbi turpinās, Valsts policija arī šodien aicina palīgā brīvprātīgos un gluži tāpat kā vakar – no pulksten 9.30 sākas pulcēšanās Peldu ielā 2, Siguldā. Tur notikuma vietā sagaidīs policija un tālāk attiecīgi koordinēs meklēšanas posmus. Šobrīd brīvprātīgo atbalsts ir nepieciešams visas dienas laikā, ja tas mainīsies, policija par to ziņos.

Policija izskata vairākas versijas saistībā ar meitenes pazušanu. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri svētdien atradušies Siguldā, Gaujas pludmalē, un ir redzējuši meiteni vai jebkādas ar viņu saistītas situācijas. Aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, aicina zvanīt uz tālruni 110.

Atsaukties īpaši tiek aicināta persona, kura svētdien no plkst. 14 līdz 16 jeb laikā, kad meitene pazuda, Siguldā, Gaujas upes pludmalē, vadīja bezpilota lidaparātu. Šī drona īpašnieks vai pilots tiek aicināts nekavējoties sazināties ar policiju, jo, iespējams, ar dronu fiksēts kāds foto vai videomateriāls, kas var būtiski palīdzēt pazudušā bērna meklēšanā.

Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā
Pazudušās Evitas meklēšana Siguldā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Kā ziņots, meitenīte 26.jūnijā ap plkst.14 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē Peldu ielā. Meitenes pazīmes: augums 120-130 centimetri, gaiši, uz pieres apgriezti mati, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā - priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu