Kafetērija “Bitīte” gatava citādākai vasarai uz Jomas ielas

Apmaksāta informācija
Kafetērija “Bitīte” gatava citādākai vasarai uz Jomas ielas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Pirms trim gadiem, pašā Jūrmalas sirdī durvis vēra jauna, stilīga atpūtas vieta - Bitīte”. Toreiz vēl Džeina un Jānis nenojauta, kādi izaicinājumi viņus gaida. Taču šogad, tikuši galā ar pandēmijas laika sarežģījumiem, viņi sagaida atkal citādāku vasaru uz Jomas ielas. Atzīmējot savu dzimšanas dienu, Bitītes” kolektīvs gaida ciemos visus vasaras mīļotājus, izmēģināt jaunus, unikālus ēdienus, kā arī baudīt svinību nedēļas nogali ar svētku pārsteigumiem visai ģimenei..

Džeina un Jānis ir saimnieki vienā no iecienītākajām kafejnīcām uz Jomas ielas. Jūrmalas viesi, un arī vietējie, iecienījuši Bitīti”, pateicoties īpašajai atmosfērai kā arī gardajām kafijai un kūciņām. Bitīte” uz Jomas ielas saviem klientiem ir atvērta katru rītu. Mums ir svarīgi, ka pilsētniekiem, un arī viesiem, ir iespēja tikt pie aromātiskas rīta kafijas krūzes un svaigas smalkmaizītes, tāpēc esam izvēlējušies strādāt katru rītu, visa gada garumā.” Kafejnīca ir visas ģimenes lolots bizness, katram ir savi uzdevumi un pienākumi, un kopīgiem spēkiem pārvarēti arī pandēmijas nestie izaicinājumi.

Nav variantu padoties”, saka Džeina. Lai arī pēdējie divi gadi ir bijuši grūti un brīžiem ir gribējies nolaist rokas, tikai strādājot, tika atrasti veidi kā pielāgoties ierobežojumiem un arī klientu skaita samazinājumam. Mēs piedāvājām klientiem kafiju un smalkmaizītes līdzņemšanai, kas mūsu gadījumā labi nostrādāja, jo pilsētas viesi labprāt iegādājās uzkodas savām pastaigām gar jūru.” stāsta Džeina. “Kad ierobežojumi mazinājās, redzējām kā mūsu darbs atmaksājas. Esam ieguvuši jaunus patstāvīgos klientus, uzrunājuši citu auditoriju. Šobrīd dažubrīd pat jāgaida rindā, galdiņš jārezervē laicīgi un dažreiz klienti pat zvana un rezervē savu iecienīto kūciņu - tik iecienīti ir mūsu gardumi,” papildina Jānis.

Tāpat Bitīte” izmantojuši Wolt ienākšanu Jūrmalā, piedāvājot savus produktus - smalkmaizītes, kūciņas un cepumus - pasūtīt uz mājām. Ziemas sezonā, izmantojot Jūrmalas pilsētas atbalsta projektus, uzņēmums arī izveidojis jaunu mājas lapu ar internetveikalu, ko nākotnē plāno izmantot vēl aktīvāk.

Atceļoties ierobežojumiem, pienākusi vasaras un tūrisma sezona, ko Bitīte” sagaida ar nelielām bažām. Ģeopolitiskās situācijas dēļ ir sagaidāma citādāka vasara. Iespējams būs jāmaina fokuss, jo tūristu profils noteikti atšķirsies no iepriekšējiem gadiem,” spriež Džeina. Tomēr Bitītes” kolektīvs ir sagatavojies uzņemt jaunus viesus - izstrādājot un piedāvājot nebijušus produktus, piemēram, uz vietas gatavotu, svaigu mīksto zemeņu saldējumu.

Džeinas un Jāņa ambīcijas nerimst. Jau tiek kalti plāni par kafejnīcas atvēršanu Rīgā un sapņots par frančīzes izveidi, lai ar saviem unikālajiem produktiem varētu dalīties ar lielāku auditoriju. Vasarā enerģiju kafejnīcā palīdzēs uzturēt, NVA projekta ietvaros, pieņemtie skolēni, kuri kļūs par daļu no divdesmit darbinieku kolektīva. Mums ir svarīgi būt mūsdienīgiem, sekot līdzi tendencēm un arī sniegt ieguldījumu pilsētas tēla un sadzīves veidošanā,” papildina Džeina.

Jūnija beigās Bitīte svinēs savu trešo dzimšanas dienu. Nedēļas nogalē no 29.jūnija līdz 2.jūlijam kafejnīcas viesus sagaida īpaši svētku pārsteigumi visai ģimenei. Mazajiem apmeklētājiem būs vasarīga dāvaniņa no “Bitītes”

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu