Video Latvijas U-17 futbolisti Baltijas kausa mačā sagrauj Lietuvas vienaudžus

Latvijas U-17 vīriešu futbola izlase svētdien Somijā Baltijas kausa trešajā mačā svinēja graujošu uzvaru pār Lietuvu un kļuva par kausa ieguvējiem.

Latvijas izlase pieveica Lietuvu ar 4:0 (2:0).

16.minūtē rezultātu atklāja Roberts Bočs, bet desmit minūtes vēlāk 2:0 panāca Daniels Radzenieks.

46.minūtē vēl vienus vārtus guva Bočs, bet 65.minūtē

lietuvieši raidīja bumbu savos vārtos - 4:0.

Otrā svētdienas mačā Somija ar 6:0 (4:0) sagrāva Igauniju.

Trīs vārtus guva Emils Ingmans, pirmos no kuriem - ar 11 metru soda sitienu.

Pēc trim spēļu kārtām pa sešiem punktiem sakrāja Latvija un Somija, taču kausu ieguva savstarpējās cīņas uzvarētāja Latvija.

Igaunija finišēja ar četriem punktiem un Lietuva ar vienu punktu.

Jau ziņots, ka trešdien Latvijas futbola jaunā maiņa ar 1:0 pieveica Somijas vienaudžus, bet piektdien piekāpās Igaunijai ar 2:3.

Citās spēlēs Igaunija spēlēja neizšķirti 3:3 ar Lietuvu, un Somija ar 1:0 apspēlēja Lietuvu.

Jurģa Pučinska vadītās U-17 izlases futbolistu saraksts Baltijas kausa turnīram:

vārtsargi - Henrijs Auseklis, Lukass Žuravļovs;

laukuma spēlētāji - Kristaps Kļaviņš, Timurs Azarovs, Ēriks Maurs-Boks, Ņikita Jemeļjanovs, Roberts Rubulis, Raitis Rūdolfs Bomis, Markuss Ivulāns, Roberts Kudrjašovs, Roberts Bočs, Daniels Radzenieks, Aleksejs Valpēters, Ņikita Martiņenko, Tomass Jermoļenko, Ritvars Krists Zauska, Kristaps Romanovs, Tomašs Mickēvičs, Ivans Galajevs, Ervīns Piņaskins, Kristofers Baumanis, Deniss Avdejevs, Kristians Černovs.