Fanta iesaka: Top 5 lietas, kas tev šovasar jāizmēģina

Apmaksāta informācija
Fanta iesaka: Top 5 lietas, kas tev šovasar jāizmēģina
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Rudolfs Liepins +371 28228898

Vasara rit pilnā sparā un nu varam pilnvērtīgi veltīt laiku sev, draugiem un siltā laika baudīšanai. Piedāvājums brīvā laika aktivitātēm ir plašāks kā jebkad agrāk, tādēļ, lai neapjuktu tajā un nodrošinātu, ka atlikušie vasaras mēneši ir spilgtām atmiņām un krāsām piepildīti, Fanta iesaka piecas lietas, kuras tev šovasar noteikti jāizmēģina.

1.Baudi dzīvo mūziku svaigā gaisā

Vasara ir mūzikas festivālu laiks, un šo aizraujošo periodu noteikti nevar laist garām. Latvijā iespējams piedzīvot gan pasaules mūziķu uzstāšanās, gan arī iepazīt jau populāras vai arī mazāk zināmas pašmāju grupas un, pavisam iespējams, atklāt savu jauno mīļāko mākslinieku. Turklāt visi festivāli norit brīvā dabā, tādēļ tu vari uzsūkt ne vien mūzikas, bet arī saules enerģiju, kā arī baudīt neaizmirstamus skatus.

Priekšā ir vēl vairāki lieliski mūzikas festivāli – “Positivus” Rīgā, “Summer Sound” Liepājā, “Laba Daba” Ratniekos, “Ezīšfests” Rīgā un citi – tādēļ atrodi kompāniju šim muzikālajam piedzīvojumam un neaizmirsti iemācīties dziesmu vārdus, lai varētu dziedāt līdzi. Atmiņā paliekošs laiks ir garantēts!

2.Apmeklē izlaušanās spēli un pārbaudi savas detektīva prasmes

Pandēmija savulaik liedza izbaudīt daudzas aktivitātes, tostarp ievērojami samazinājās kādreiz tik ļoti iemīļoto izlaušanās spēļu jeb escape room apmeklējumus. Nu ir laiks atgriezties šajā maģiskajā spēļu pasaulē un stundas laikā pārbaudīt, cik labas ir tavas detektīva prasmes un cik labi tu spēj sadarboties komandā.

Arī pie mums Latvijā ir iespējams atrast izlaušanās spēles ikviena gaumei un, piemēram, iekāpt banku laupītāju, arheologu vai zinātnieku kurpēs. Atliek veikt nelielu interneta izpēti, rezervēt spēles laiku, un mēs esam droši – šis būs patiesi unikāls piedzīvojums tev un draugiem.

3.Iekļauj rozā krāsu savā garderobē

Neskatoties uz to, ka rozā krāsa savulaik tikusi saistīta ar ko izteikti meitenīgu, laika gaitā šī krāsa iemantojusi pastāvīgu vietu gan daudzu sieviešu, gan arī vīriešu garderobēs. Izmanto gada siltos mēnešus, lai eksperimentētu un, ja iepriekš rozā krāsu savā koptēlā neesi iekļāvis, izmēģini to – ja neesi gatavs kam pārdrošam, vari sākt ar nelieliem aksesuāriem, piemēram, rozā cepuri, T-kreklu vai zeķēm. Iztēlei nav robežu – šis ir īstais brīdis, lai atdzīvinātu savu garderobi un ar draugiem spilgti izietu ielās!

4.Dodies uz vēl neapmeklētu galamērķi

Lai gūtu jaunus iespaidus, došanās uz ārvalstīm nebūt nav obligāta – arī tepat Latvijā ir daudz apslēptu vietu, kuras redzēt, izbaudīt un iemūžināt. Nospraud mērķi šovasar aizbraukt uz kādu vēl neapmeklētu vietu, piemēram, krāšņu ūdenstilpni, vecu muižu vai neparastu kafejnīcu. Atmiņā paliekošu mirkļu piedzīvošanai nav vajadzīgs biezs maciņš un vairākas dienas – skaistas brīvdienas var garantēt arī labi izstrādāts plāns un uzticama draugu kompānija.

5.Izmēģini jaunās Fanta WTF garšas

Šobrīd, piedzīvojot nebijuši siltu laiku, patērējam lielu atspirdzinošo dzērienu daudzumu. Ja vēlies izmēģināt ko jaunu, kā arī izaicināt savas garšu kārpiņas, nogaršo jaunās Fanta WTF garšas. Turklāt tu vari eksperimentēt arī ar savām bārmeņa prasmēm un mēģināt pagatavot dažādus bezalkoholiskos kokteiļus – šī var būt interesanta brīvā laika aktivitāte vai, piemēram, sacensības draugu vidū.

Fanta tev novēl krāsainu un emocijām bagātu vasaru! Vairāk par to, kā izaicināt savas garšas kārpiņas un doties neaizmirstamā piedzīvojumā, lasi šeit.

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu