T, 17.08.2022.

Kādiem apaviem jābūt ikvienas sievietes garderobē?

Apmaksāta informācija
Kādiem apaviem jābūt ikvienas sievietes garderobē?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Apavi ir vieni no iecienītākajiem sieviešu aksesuāriem. Un visiem ir zināms, ka apavu sievietēm noteikti nemēdz būt par daudz. Daudzām sievietēm ir neskaitāmi apavu pāri katram dzīves gadījumam, taču - kādiem gan apaviem patiešām būtu jābūt katras sievietes skapī?

Kuri ir visērtākie sieviešu apavi ikdienai?

Sieviešu apavi ir daudz un dažādi. Mūsdienās tu vari atrast tādus apavus, kādus vien spēj iztēloties. Ir dažādas formas, stili, krāsas, materiāli, kā arī cenu kategorijas. Tad kuri apavi ir vislabākie ikdienai? Visērtākie ir sieviešu apavi bez papēžiem vai ar pavisam nelielu papēdi, kā arī no mīksta materiāla, piemēram, ādas apavi. Balerīnas ir iecienīti sieviešu ikdienas apavi, it īpaši vasaras laikā. Tie ir universāli apavi, kurus var pieskaņot gan pie biksēm, gan kleitām. Ar balerīnām var staigāt ikdienā, doties uz darbu, kā arī uz kādu svinīgāku pasākumu. Vasarā tev noteikti vajadzēs vai nu balerīnas vai sandales.

Arī sieviešu kedas ir iecienīti sieviešu apavi, ja vēlies nedaudz sportiskākus apavus. Kedas ir lieliski apavi ikdienai, kā arī tie ir patiešām ērti. Arī botes vai citi sporta apavi būs tikpat ērti, ja tev ir daudz jāstaigā, un tu vēlies ērtus apavus, kas neberzīs kājas. Sporta apavi lielākoties neberž kājas, tāpēc šādi apavi ir labs variants tām sievietēm, kurām apavi bieži vien noberž kājas. Sporta apavi ir praktiski, kā arī tos var kombinēt ar dažāda stila apģērbu. Tomēr, ja tavā darbavietā ir noteikts ģērbšanās stils, tad sporta apavi nebūs ikdienai tie piemērotākie. Bet sporta apavu pāris ir obligāti vajadzīgs, ja nodarbojies ar sportu vai ja tev patīk dažādas aktīvas brīvā laika aktivitātes dabā, piemēram, pastaigas un pārgājieni. Sporta apavi ir praktiski apavi, kas vienmēr noderēs.

Laiviņas vai skaistas un elegantas augstpapēžu kurpes ir obligāta garderobes sastāvdaļa. Šādas kurpes noderēs gan strādājot birojā, gan dodoties uz elegantiem pasākumiem. Ik pa laikam katrai sievietei ir jādodas uz kādu pasākumu, kur nevarēs ierasties ar sporta apaviem. Tāpēc klasiskas laiviņas lieti noderēs. Izvēloties klasiskas krāsas un dizaina laiviņas, tu tās varēsi kombinēt ar dažādiem tērpiem. Katrai sievietei nepieciešamas šādas klasiskas kurpes, pat, ja ikdienā staigā ērtos apavos bez papēža vai sporta apavos.

Foto: Publicitātes foto

Kuri apavi jāizvēlas gada aukstajā laikā?

Vēsajā gada laikā ir nepieciešami vairāki apavu pāri. Snīkeri, īsie zābaki un garie ziemas zābaki, un tos var atrast plašā izvēlē šeit. Snīkeri un īsie zābaki ir lieliski sieviešu apavi rudenim, kad vēl nav pārāk auksti, bet nevar vairs staigāt sandalēs. Šādos apavos tev būs pietiekami silti, kā arī kājas nepaliks slapjas. Gan snīkerus, gan puszābakus var vilkt gan pie biksēm, gan svārkiem. Izvēlies snīkerus, ja tev vairāk patīk sportiskais stils, bet puszābakus, ja vēlies sievišķīgākus apavus.

Ja daudz līst, tad noteikti ir vērts iegādāties gumijas zābakus, jo tie ir vispraktiskākie sieviešu apavi lietainā laikā. Gumijas zābakos var staigāt gan pilsētā, gan ārpus pilsētas. Mūsdienās var atrast stilīgus gumijniekus, kas lieliski paspilgtinās tavu stilu.

Savukārt aukstajā ziemā bez kārtīgiem ziemas zābakiem neiztikt. Vēlams iegādāties ziemas zābakus ar neslīdošu zoli un bez augsta papēža. Ja vēlies zābakus ar papēdi, tad labāk izvēlēties zābakus ar resnu papēdi, zābakus uz platformas vai ar pavisam mazu papēdīti. Šādi zābaki būs vispraktiskākie, lai varētu brist pa sniegu un nepaslīdēt uz slidenās ietves.

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu