Sv, 14.08.2022.

Kāpēc Mika un Bjankas Džegeru laulība beidzās jau kāzu dienā?

Egoiste
Kāpēc Mika un Bjankas Džegeru laulība beidzās jau kāzu dienā?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Instagram

Balts "Yves Saint Laurent" kostīms, Sentropēza un skumjākā līgava savā kāzu dienā — kas notika dienā, kad norisinājās viena no slavenākajām zvaigžņu ceremonijām?

Miks Džegers bija viena no lielākajām rokzvaigznēm pasaulē, kad 1970. gadā "Rolling Stones" koncertā Parīzē satika Bjanku. 

Lai gan rokmūziķa tēls un ārējais tēls varētu paust ko citu, izrādās, Miks Džegers savā dzīvē ir precējies vien divas reizes. Protams, tas neatceļ daudzus ārlaulības sakarus, bet gredzenu pirkstā viņš nudien savām izredzētajām ceremonijā vilcis divreiz. 

1971. gada 12. maijā Francijas dienvidos, Sentropēzā notika Mika Džegera un Bjankas Peresas Morenas de Masiazas kāzas

Slavenā ceremonija nenoritēja bez starpgadījumiem: līgava un līgavainis kavējās, Sentropēzas mērs bija nikns un izvirzīja nosacījumu - ja Miks un Bjanka neieradīsies pēc pusstundas, kāzas tiks atceltas.

Tikmēr pāri gaidīja desmitiem žurnālistu no visas pasaules. Un tur jau viņi nāca - aizkaitinātais, paģirainais līgavainis Miks un satrauktā līgava Bjanka, kura bija ceturtajā grūtniecības mēnesī.

Parakstījušies rātsnamā, jaunlaulātie devās uz Svētās Annas baznīcu - uz oficiālajām kāzām. Bjanka piegāja pie altāra, rokās sadevusies ar britu fotogrāfu lordu Patriku Ličfīldu.

Septiņus gadus vēlāk abi izšķirsies pēc Mika skandalozajiem sānsoļiem ar Džeriju Holu, kura tad arī vēlāk tapa par viņa otro sievu. 

Bjanka iesniedza šķiršanās pieteikumu 1978. gada 1. maijā, taču problēmas viņu laulībā sākās jau ilgi pirms tam, kā viņa reiz atzinās: "Mana laulība beidzās manā kāzu dienā."

Kas tur īsti notika? Izrādās, Bjanka pirms kāzām bija atteikusies parakstīt 28 lappušu garu pirmslaulību līgumu, kamēr Miks ballējās līdz pulksten četriem rītā, nemaz nepadomājot, ka nākamajā dienā ir kāzas. Abi uz ceremoniju ieradās sastrīdējušies un jutās briesmīgi. 

Tonakt, guļot gultā, Bjanka saprata, kā viņa vēlāk teica intervijā laikrakstam New York Daily News 1986. gadā: "Mana laulība bija beigusies kāzu dienā."

Protams, Džegeri negrasījās to pārtraukt tikai dažas stundas pēc tam, kad viņi bija salaulāti. 

Bjankas Džegeres līgavas tēls uz visiem laikiem ienāca kāzu modes vēsturē. Bjanka atteicās no klasiskās kāzu kleitas. Tā vietā viņa uzvilka svārku kostīmu ar dziļu dekoltē (Īvs Senlorāns to radīja īpaši savai mūzai) un platmali, kurai bija piestiprināts caurspīdīgs plīvurs. Taču līgavai bija vēl viena svarīga detaļa: spilgti sarkana nagu laka, kas lieliski izcēla iedegušo ādu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu