Gutkovskim rezultatīva piespēle Polijas čempionāta spēlē

Latvijas uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien rezultatīvi piespēlēja Polijas čempionāta spēlē, viņa pārstāvētajai Čenstohovas "Rakow" savā laukumā izcīnot panākumu, kamēr citā mačā pie rezultatīvas piespēles tika arī Kristers Tobers.

"Rakow" mājas spēlē ar rezultātu 3:2 (1:1) uzvarēja Melecas "Stal".

Gutkovskis laukumā devās sākumsastāvā, bet tika nomainīts 78.minūtē.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā jau ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Dejans Soresku, bet 31.minūtē Melecas vienība panāca neizšķirtu.

57.minūtē "Rakow" atguva vadību, pēc Gutkovska piespēles vārtus gūstot Fabianam Pjaseckim.

Savukārt divu vārtu pārsvaru panāca Ivi Lopess, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu.

Tikmēr Tobera Gdaņskas "Lechia" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1) pārspēja Lodzas "Widzew".

Tobers laukumā devās sākumsastāvā, taču tika nomainīts 85.minūtē.

Latvijas futbolists asistēja pirmajā vārtu guvumā, piespēlējot Macejam Gajosam, kurš raidīja bumbu pretinieku vārtos jau mača piektajā minūtē.

Vēl pēc septiņām spēlētām minūtēm mājinieki panāca 1:1, taču pirmā puslaika izskaņā Lukašs Zvoļinskis izvirzīja vadībā Gdaņskas komandu.

Otrajā puslaikā Lodzas vienībai vēlreiz izdevās panākt neizšķirtu, taču uzvaru nesošos vārtus 86.minūtē guva Flaviu Paišau.

"Rakow" ar izcīnītiem sešiem punktiem divos mačos turnīra tabulā atrodas trešajā vietā, tikmēr "Lechia" ar trīs punktiem ieņem 12.vietu.

Sezonu Polijas kausa ieguvēja un Polijas meistarsacīkšu sudraba medaļniece "Rakow" sestdien Poznaņā iesāka ar 2:0 uzvaru pār čempioni Poznaņas "Warta" un Polijas Superkausa izcīnīšanu.

Gutkovska kontā Čenstohovas vienības rindās ir arī divi Polijas čempionāta sudraba medaļu komplekti, 2021. un 2022.gadā izcīnītais Polijas kauss, kā arī pirms gada iegūtais Polijas Superkauss.