Nobalso! Kurš guva mēneša skaistākos vārtus futbola virslīgā?

Daniels Balodis un Dodo
Daniels Balodis un Dodo Foto: valmierafc.com/fkliepaja.lv

Latvijas "Opitbet" futbola virslīgā aizvadīts vēl viens aizraujošām spēlēm bagāts mēnesis. TVNET aicina futbola draugus piedalīties aptaujā, lai noteiktu skaistāko vārtu autoru jūlija mačos.

Balsot par savu favorītu var reizi diennaktī jeb 24 stundās. Aptauja noslēgsies ceturtdien, 4. augustā, plkst. 23.59.

Dodo (FK "Liepāja")

31. jūlija spēlē FK "Liepāja" negaidīti nokļuva iedzinējos ar rezultātu 0:2, taču beigās spēja panākt neizšķirtu 2:2 cīņā pret FK "Metta".

Spēles 70. minūtē ar spēcīgu bumbas raidījumu vārtu augšējā stūrī izcēlās Dodo, gūstot šajā mačā pirmos vārtus liepājnieku labā.

34 gadus vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 19 mačos guvis piecus vārtus.

Lukass Villela (FK "Liepāja")

Iepriekš minētajā 31. jūlija spēlē 82. minūtē Lukass Villela guva vārtus, izglābjot FK "Liepāja" no zaudējuma cīņā pret FK "Metta".

Villelam izdevās reabilitēties par iepriekš mača gaitā nerealizēto 11 metru soda sitienu.

28 gadus vecais Brazīlijas futbolists šosezon virslīgā 20 spēlēs guvis astoņus vārtus.

Staņislavs Krapuhins (FK "Auda")

18. jūlija spēlē "Auda" ar rezultātu 3:0 pārspēja "Tukums 2000"/"Telms" vienību.

Mača 66. minūtē Staņislavs Krapuhins, atrazdamies ar muguru pret vārtiem, ar papēdi raidīja bumbu vārtos.

24 gadus vecais Krievijas futbolists šosezon virslīgā 19 mačos guvis septiņus vārtus.

Daniels Balodis ("Valmiera FC")

24. jūlija spēlē "Valmiera FC" ar rezultātu 6:1 sagrāva FK "Metta".

Uzvarētāju labā 61. minūtē vārtus ar papēdi guva Daniels Balodis, tobrīd panākot rezultātu 3:1.

24 gadus vecajam Latvijas futbolistam šosezon 19 virslīgas mačos tas ir trešais vārtu guvums.

Lūkass Vapne ("Valmiera FC")

Iepriekš minētajā 24. jūlija spēlē Lūkas Vapne guva divus vārtus "Valmiera FC" uzvarā pār FK "Metta".

73. minūtē pēc skaistas Kristera Penkevica piespēles Vapne vārtu priekšā meistarīgi apstrādāja bumbu un raidīja to mērķi.

18 gadus vecais Vapne līdz sezonas beigām no FK "Metta" izīrēts "Valmiera FC". Rīgas kluba rindās 19 mačos viņš šosezon guva divus vārtus, bet Vidzemes komandā viņa kontā divās spēlēs ir divi precīzi siteni.

Bruno Melnis (FK "Metta")

24. jūlija spēlē Bruno Melnis guva FK "Metta" vienīgos vārtus 1:6 zaudējumā pret sezonas līdervienību "Valmiera FC".

53. minūtē Melnis izcēlās ar precīzu tālsitienu un panāca rezultātu 1:2, tobrīd raisot intrigu par mača turpinājumu.

18 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon 21 spēlē guvis sešus vārtus.

Melnis tika atzīts par marta un maija mēnešu skaistāko vārtu autoru.