Uzņēmumi pie ASUS biznesa sērijas datoriem tiek vienas dienas laikā

Apmaksāta informācija
Uzņēmumi pie ASUS biznesa sērijas datoriem tiek vienas dienas laikā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

«Izskatījām ASUS pārstāvju Latvijā atsūtīto piedāvājumu, pārrunājām piemērotākos variantus un nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas astoņi klēpjdatori jau ieradās mūsu birojā. Darbinieki uzreiz varēja sākt strādāt,» tieši tik vienkārši tikšanu pie jauniem darba instrumentiem atstāsta SIA «Skrīveru Saldumi» izpilddirektors Oskars Brediks. Laikā, kad komponenšu trūkuma dēļ pasaulē moderno tehnoloģiju ražošana ir apgrūtināta, ASUS pieliek īpašas pūles, lai biznesa klientus apkalpotu ļoti ātri.

«ASUS ir uzstādījis ļoti ambiciozus plānus biznesa segmentā un enerģiski strādā pie to īstenošanas. Rūpnīcas iepirkušas lielu daudzumu detaļu, tādēļ datoru ražošana šobrīd norisinās bez traucējumiem. Arī noliktavas Baltijā ir piepildītas ar ASUS datoru populārākajiem modeļiem, un klienti tos saņem uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas,» uzsver ASUS komerctirdzniecības pārstāvis Baltijā Kaspars Kalniņš, «ja kādam ir apjomīgāks pasūtījums, tad gaidīšanas laiks nebūs ilgāks par 90 dienām. Un arī tas saistīts nevis ar ražošanas, bet loģistikas apgrūtinājumiem, jo preces no rūpnīcām Āzijā jāved apkārt Krievijai un Ukrainai».

SIA «Skrīveru Saldumi» tika pie Taivānas uzņēmuma ražotajiem ASUS biznesa sērijas modeļiem ExpertBook B1. Vieglie, kompaktie datori ar aptuveni 10 stundu baterijas darbības laiku ir īpaši piemēroti darbiniekiem, kuri bieži atrodas ārpus biroja. Saldumu ražotāju uzņēmumā tie tika projektu vadītājiem un nodaļu vadītājiem.

Foto: Publicitātes foto

«Gan «Skrīveru Saldumu» vadībai, gan komandai darbs ir dinamisks, jo ražotnes atrodas Gulbenes novadā 180 kilometru attālumā no Rīgas un Skrīveros 80 kilometrus no Rīgas, savukārt centrālais birojs ir galvaspilsētā. Daļai darbinieku nedēļa paiet nemitīgā kustībā starp visām trim vietām, tādēļ mums vajadzēja izturīgus, kompaktus datorus ar ilgu baterijas darbības laiku. ExpertBook B1 atbilst militārā standarta izturības prasībām, tie ir pasargāti no triecieniem, mitruma un putekļiem, tāpēc ir tieši tas, kas mums bija nepieciešams,» stāsta O.Brediks, piebilstot, ka iepriekšējie datori bijuši pārāk trausli un to ekrāni bieži plīsuši. Jaunie pie klienta nonākuši ar 3 gadu rūpnīcas garantiju, turklāt aprīkoti ar biznesa vajadzībām noderīgo Windows Pro operētājsistēmu.

Svarīgi arī tas, ka plānajam datoram ir visas ikdienas biroja darbā nepieciešamās pieslēgvietas - USB 3.2 Gen 2, USB 2.0 Type-A, Ethernet, microSD kartes ligzda, Thunderbolt 4, HDMI un VGA. Līdz ar to ierīcei var pieslēgt kā jaunāko, tā vecāku paaudžu projektorus. Drošības apsvērumu dēļ lieti noder ar fizisku slēdzi aizverama tīmekļkamera.

Ierīces 14 collu Full HD ekrāns ir ideāli piemērots vizuālā satura attēlošanai, tādēļ ir tikai loģiski, ka komplektācijā ir ātrs datu pārraides risinājums. Par piekļuvi internetam gādā WiFi 6 standarta modems, kas nodrošina datu pārraides ātrumu līdz 2,4 Gb/s. Ar tādu savienojumu augstas izšķirtspējas video straumēšana vienmēr ir izcilā līmenī. Konferencēm un video sapulcēm ASUS izstrādājis speciālu trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kas neļauj mikrofonam uztvert un pārraidīt nevēlamus fona trokšņus.

O.Brediku uzrunājusi tikai ASUS datoros pieejamā gaismas ciparnīca skārienpaliktnī, ko var ieslēgt un izslēgt pēc vajadzības, kā arī nepieciešamība lādēt datoru tikai reizi dienā. Pie tam ierīce sver tikai pusotru kilogramu, kas mobilajiem darbiniekiem ir ļoti parocīgi. Pēc tehniskajiem parametriem ExpertBook B1 šajā cenu segmentā bija visatbilstošākais modelis.

«Nevienam biznesā negribas pārmaksāt, lai nezaudētu konkurētspēju. Ja kāds ražotājs var piedāvāt labāko variantu par labāko cenu, tad mēs to, protams, izvēlamies,» uz cenas lomu norāda uzņēmuma vadītājs.

Darbinieki ar jaunajiem datoriem ir apmierināti, tādēļ SIA «Skrīveru Saldumi» plāno rudenī iegādāties darba specifikai atbilstošas iekārtas arī pārējam kolektīvam. Viņiem būs no kā izvēlēties, jo ExpertBook sērijā ir gana daudz modeļu.

«B1 parasti ņem projektu vadītāji, cilvēki, kur daudz pārvietojas. Baltijā tas tiek iepirkts kā vislietojamākais dators ikviena biroja vajadzībām,» ar klāstu iepazīstina K.Kalniņš, «B3 un B5 izvēlas tie, kuri strādā ar grafiskām programmām. Tiem ir lielāka ekrāna izšķirtspēja un lielāka jauda. B7 iecienījuši augstākas klases darbinieki, jo šajās ierīcēs iebūvēts 5G mobilo sakaru tīkla modems un vadītāja darbā nepieciešamais viedkartes lasītājs. B7 ļoti iecienījuši Igaunijas uzņēmumi. Augstākiem vadītājiem paredzēts B9. Tas ir ļoti plāns, prestižs, ar biznesa klases dizainu un augstu drošības pakāpi. Dators piedāvā šifrēšanu, TPM, aizsargā cieto disku un paroles, taču vienlaikus ir ļoti viegls un kompakts».

Foto: Publicitātes foto

ASUS arī nodrošina pirmspārdošanas un pēcpārdošanas servisu. Pie tam klienti var sasniegt ASUS speciālistus kaut ar sociālo tīklu starpniecību. ASUS Biznesa sadarbības programma paredz klientiem iespēju izvēlēties no diviem garantijas servisa veidiem – klients var pats nogādāt ierīci remontā, vai arī meistars atbrauc uz biroju un saved ierīci kārtībā.

Vēl biznesa sērijas klientiem pieejama MyASUS mobilizētā lietotne ar personalizētu kontu, kur vienuviet pieejama visa nepieciešamā informācija, kā arī iespējams pagarināt garantijas laiku.

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu