Pk, 30.09.2022.

Ukrainas triecienā "Vagner" štābam Popasnā nogalināti vairāk nekā 100 okupantu algotņu, paziņo amatpersona

LETA
Ukrainas triecienā "Vagner" štābam Popasnā nogalināti vairāk nekā 100 okupantu algotņu, paziņo amatpersona
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
BM21 Grad raķetes Ukrainā
BM21 Grad raķetes Ukrainā Foto: STRINGER/REUTERS

Ukrainas armijas triecienā Krievijas algotņu formējuma "Vagner" štābam okupētajā Luhanskas apgabala Popasnā, iespējams, nogalināti vairāk nekā 100 krievu algotņu, pirmdien, 15. augustā,  paziņoja Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs Serhijs Haidajs.

Vienlaikus viņš noraidīja informāciju, ka triecienā nogalināts "Vagner" vadītājs Jevgēņijs Prigožins, taču nogalināto vidū ir viņa vietnieki.

"Nesen mēs redzējām blīkšķi Popasnā. Sīkāku informāciju pagaidām neatklāsim, bet, ja izrādīsies, ka tur gājuši bojā vairāk nekā 100 "vagneriešu" no vadošā sastāva, tas mums vairs nebūs jaunums," paziņoja Haidajs.

"Diemžēl, visticamāk, par pavāru (Prigožinu) mūs neiepriecinās, bet vietnieki - jā, un skaitlis par vairāk nekā 100 bojāgājušajiem - jā," piebilda Haidajs.

Informāciju par triecienu "Vagner" štābam svētdien apstiprināja Krievijas kanāli vietnē "Telegram", kur arī publicētas fotogrāfijas ar iznīcināto štābu.

Krievijas medijos bija izskanējis, ka kopš trieciena Popasnā nav izdevies sazināties ar Prigožinu.

Žurnālists Deniss Kazanskis vietnē "Facebook" ziņoja, ka "Vagner" štābs iznīcināts ar precīzu raķešu artilērijas sistēmas "Himars" trāpījumu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu