Pk, 9.06.2023.

Zelenskis: Teroristiskās valsts pilsoņi jau saprot, ka Krima nav viņu vieta

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Foto: AP/Scanpix

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis aicinājis Krimas un citu okupēto teritoriju iedzīvotājus netuvoties Krievijas militārajiem objektiem.

"Katru dienu un nakti mēs redzam ziņas par sprādzieniem okupantu īslaicīgi ieņemtajā teritorijā. Es lūdzu visus mūsu iedzīvotājus Krimā, mūsu valsts dienvidos, okupētajos Donbasa un Harkivas apgabala reģionos būt ļoti uzmanīgiem. Lūdzu, netuvojieties Krievijas armijas militārajiem objektiem un visām tām vietām, kur viņi glabā munīciju un ekipējumu, kur atrodas viņu štābi," teikts Zelenska videovēstījumā.

Pēc viņa teiktā, sprādzieni īslaicīgi okupētajās teritorijās var notikt dažādu iemeslu dēļ.

"Konkrēti citēju pašu okupantu definīciju "nolaidība". Bet tiem visiem ir viena nozīme: okupantu loģistikas, viņu munīcijas, militārās un citas tehnikas, komandpunktu iznīcināšana glābj mūsu cilvēku dzīvības. Jo mazāk būs iespēju okupantiem darīt ļaunu un nogalināt ukraiņus, jo ātrāk mēs varēsim izbeigt šo karu ar mūsu zemes atbrīvošanu," pavēstīja Zelenskis.

"Un rinda šajās dienās, lai izbrauktu no Krimas uz Krieviju pāri tiltam, pierāda, ka absolūtais vairums teroristiskās valsts pilsoņu jau saprot vai vismaz jūt, ka Krima nav viņu vieta," piebilda prezidents.

Otrdien no rīta sprādzienos Krimā tika nodarīti postījumi elektropārvades apakšstacijai un iznīcināta liela Krievijas munīcijas noliktava, kā arī nodarīti postījumi dzelzceļam Džankojas rajonā.

Vēlāk tika ziņots arī par sprādzieniem militārās aviobāzes teritorijā Simferopoles rajonā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu