PMLP augustā un septembrī dažās nodaļās nodrošinās pases un eID kartes noformēšanu sestdienās

TVNET/LETA
PMLP augustā un septembrī dažās nodaļās nodrošinās pases un eID kartes noformēšanu sestdienās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Pase. Attēls ilustratīvs.
Pase. Attēls ilustratīvs. Foto: Shutterstock

Ņemot vērā vasaras periodam raksturīgo lielo pieprasījumu pēc personu apliecinošiem dokumentiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) astoņās nodaļās rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu - pases un eID kartes - noformēšanu un izsniegšanu noteiktās sestdienās, informēja pārvaldē.

Pārvaldes Rīgas 1.nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 20.augustā, 3.septembrī un 17.septembrī.

Pārvaldes Rīgas 2.nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 20.augustā un 17.septembrī.

Pārvaldes Tukuma, Saldus un Valmieras nodaļās pakalpojumu varēs saņemt 20.augustā.

Pārvaldes Jelgavas nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 3.septembrī un 17.septembrī.

Pārvaldes Daugavpils un Jēkabpils nodaļās pakalpojumu varēs saņemt 10.septembrī.

Minētās Pārvaldes teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no plkst.8 līdz plkst.16.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi savs vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

Pārvalde atgādina, ka, noformējot bērnam pasi vai eID karti, paša bērna klātbūtne līdz deviņu gadu vecumam ieskaitot nav obligāta, proti, bērnam ar vecāku nodaļā obligāti jāierodas tikai vienu reizi, un tas var būt arī noformēto dokumentu saņemšanas brīdī. Šādā gadījumā, lai noformētu bērnam dokumentu, obligāti nepieciešama fotosalonā izgatavota bērna fotogrāfija, kuru vecāks iesniegs pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistam, ierodoties izgatavot dokumentus.

Klientus, kuri plāno saņemt pakalpojumus rindas kārtībā minētajās dienās, pārvalde aicina pirms došanās uz nodaļu sekot līdzi laikapstākļu prognozēm un padomāt par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Tāpat, ņemot vērā Covid-19 infekcijas pieaugumu valstī, PMLP aicina, ierodoties saņemot pakalpojumu, lietot sejas maskas.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais