Sv, 2.10.2022.

Svētdienas horoskops: 4. septembris

Svētdienas horoskops: 4. septembris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops svētdienai, 4. septembrim.

AUNS

Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas uzšķiļ dzirkstelīti. Viens acumirklis un dzīve iegūst jaunas krāsas. Pāriem piedzīvojumi, kas izved no attiecību rutīnas.

VĒRSIS

Sirsnīga komunikācija ar mīļajiem radiņiem. Sarīko dārza svētkus vai visi kopā kaut kur aizbrauciet. Naudas lietās esi apdomīgs, jo iespējami neplānoti tēriņi.

DVĪŅI

Iespējams, tuvi cilvēki lūgs tavu palīdzību. Esi atsaucīgs, taču neaizmirsti arī par savām interesēm. Vēlams doties izbraucienā, atpūsties pie ūdeņiem vai sarīkot dārza ballīti.

VĒZIS

Šī diena piemērota sabiedriskām un saviesīgām aktivitātēm. Ar prieku piedalīsies izklaides pasākumos. Sekmīgs laiks arī saimniecības darbiem, ģenerāltīrīšanai un talkai.

LAUVA

Gribēsies mieru, stabilitāti un zināmu lietu kārtību, tomēr pašā dvēseles nostūrītī mājos ilgas pēc lidojuma. Jaunās iepazīšanās vērtē ar kritisku pieeju.

JAUNAVA

Attiecību jomā svarīgi notikumi. Sajutīsi sevī kaislības, kas no pašām dvēseles dzīlēm kāps augšup kā vulkāna lava. Varbūt dzīve veiks savas korekcijas un izjauks ierasto dienu ritmu.

SVARI

Labi jutīsies vienatnē ar sevi, analizēsi situācijas, līdzcilvēku rīcību, nonāksi pie interesantām atziņām. Intuīcija augstā līmenī –ātri sapratīsi, kas kuram padomā un kādi motīvi.

SKORPIONS

Ar prieku nodosies saimniecības darbiem: jāsakārto mājoklis, jāpārskata aizejošās sezonas garderobe. Kāds ar iedvesmu dosies sēņot, lai sagatavotu krājumus ziemai.

STRĒLNIEKS

Šodien risināmi sadzīviski jautājumi. Ja ģimenē ir skolas bērni, tad jāpalīdz viņiem gan praktiski, gan ar padomu. Varbūt tavs padoms nepieciešams arī kādam draugam vai tālākam radiniekam.

MEŽĀZIS

Pāriem sirsnīgas emocijas attiecību jomā, bet brīvajiem ļaudīm iespējama romantiska tikšanās zem kokiem, kurus sāk iekrāsot rudens. Taču sirdī vēl vasaras noskaņa...

ŪDENSVĪRS

Izbrauc ar divriteni, uzspēlē skvošu, tenisu vai pludmales volejbolu, lai enerģija mutuļo. Svarīga arī attiecību tēma – iespējami aizraujoši pārsteigumi.

ZIVIS

Gribās pastrīdēties, bet nevajag. Izvairies arī no diskusijām sociālajos tīklos, tur daudz negāciju. Gaišās krāsas dzīvei dos tavi mīļie cilvēki: ģimene, otrā pusīte, draugi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu