P, 25.09.2023.

Policija sākusi kriminālprocesu par pasažieru lidmašīnas katastrofu Baltijas jūrā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Wikipedia

Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu par pasažieru lidmašīnas katastrofu Baltijas jūrā netālu no Ventspils, otrdien pastāstīja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību. Glābēju atrastajām cilvēka ķermeņa daļām tiks veikta ekspertīze.

Jau ziņots, ka pirmdien Baltijas jūrā pirms tumsas iestāšanās atrastas cilvēka ķermeņa daļas, kas, iespējams, ir no pasažieru lidmašīnas katastrofā bojāgājušajiem.

Mirstīgās atliekas nogādātas Ventspilī un nodotas kriminālpolicijai.

Tāpat Jūras spēki otrdien sākuši meklēšanas darbus ar zemūdens robotu vietā, kur svētdien Baltijas jūrā avarēja lidmašīna.

Svētdienas vakarā netālu no Ventspils jūrā avarējusi Austrijā reģistrēta privātā pasažieru lidmašīna, kurā atradušies četri cilvēki.

Kā vēsta Spānijas laikraksts "El Pais", atsaucoties uz spāņu avotiem, kas ir pazīstami ar situāciju ap negadījumu, lidmašīna piederējusi vācu ģimenei.

Lidmašīna izlidojusi no Heresas, Spānijas dienvidos, un kontakts ar dienestiem uz zemes pazudis drīz pēc tam, kad lidmašīna bija pametusi Ibērijas pussalas gaisa telpu, vēsta "Bild".

Lidmašīnai vajadzēja nosēsties Ķelnes-Bonnas lidostā svētdienas vakarā.

Atbilstoši sākotnējai izmeklēšanai pilots varētu būt zaudējis samaņu.

Lidmašīnas meklēšanas rajonā līdz šim atrastas vairākas atlūzas.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais