Sv, 2.10.2022.

Sieviešu apģērbs – uzzini, kādas ir sezonas aktualitātes

Apmaksāta informācija
Sieviešu apģērbs – uzzini, kādas ir sezonas aktualitātes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Apģērbs bieži vien daudz ko pasaka par tā valkātāju. Turklāt apģērbs ir pirmais, ko apkārtējie pamana, un tas var atstāt labu vai sliktu pirmo iespaidu. Tāpēc apģērbam ir nozīme un tam būtu jāpievērš uzmanība, dodoties ārpus mājas. Protams, mūsdienās apģērba valkāšanas noteikumi nav tik strikti, un ne visiem ir tik svarīgas jaunākās modes tendences, tomēr apskatīsimies, kas šajā sezonā ir modē, ja vēlies ģērbties atbilstoši aktuālajām tendencēm.

Kāda stila sieviešu drēbes šoruden būs modē?

Sieviešu apģērbi mūsdienās ir pieejami tik dažādi un daudzveidīgi, ka ir viegli apjukt, ja vēlies iegādāties ko jaunu vai atjaunot savu garderobi. Visvieglākais veids, kā izvēlēties, ja galīgi nezini, kāda veida drēbes iegādāties, ir sekot modes tendencēm. Šādā veidā tu noteikti nekļūdīsies un šajā apģērbā varēsi doties, kur vien vēlies.

Šajā sezonā modē atgriežas 2000. gadu stils. Jā, atkal varēsi vilkt tās drēbes, kuras tev bija skapī pirms 20 gadiem. Ja tev joprojām patīk to gadu stils, tad tagad droši vari iegādāties šāda stila drēbes. Džinsi un bikses ar zemo jostasvietu atkal atgriežas modē. Droši izvelc no skapja savus vecos džinsus ar zemo jostu, ja tev tie vēl der. Ja neder, tad šādas bikses tu noteikti redzēsi ikvienā apģērbu veikalā.

Publicitātes foto

Tāpat šosezon modē ir violetā krāsa. Tā nav tik tipiska izvēle, tomēr violetā krāsa lieliski izkrāsos tumšos rudens vakarus un sasildīs vēso ziemu. Violetas krāsas sieviešu kleitas un kombinezoni ir atrodami arī MODIVO internetveikalā ļoti plašā klāstā. Lai arī jau straujiem soļiem tuvojas gada vēsais laiks, tu vēl vari paspēt iegādāties jaunu un skaistu rudens vai ziemas kleitu. Kleita ir tas sieviešu apģērba gabals, kuru var nēsāt visu gadu. Atliek tikai atrast gadalaikam piemērotāko kleitu. Īsu, vidēju vai garu – cik garu kleitu izvēlēties? Gada vēsajā laikā labāk izvēlēties vidēju vai garu kleitu, lai nebūtu auksti, tomēr ballītēs telpās joprojām vari uzvilkt kādu atbilstošu īso kleitu. Patiesībā arī īsi svārki šobrīd ir modē, tāpēc, ja ir tāda iespēja, tad noteikti tos uzvelc uz kādu pasākumu, kamēr vēl nav ziema.

Ar kādu stilu paspilgtināt tavu garderobi?

Klasiskas sieviešu drēbes vienmēr būs aktuālas, kā arī tās būs viegli sakombinēt dažādos stilos. Katras sievietes garderobē jābūt bāzes drēbēm – krekliņam, biksēm un kleitai, kurus var sakombinēt ar pārējiem apģērbiem. Savukārt, ja vēlies paspilgtināt savu izskatu kādam īpašam pasākumam vai ikdienai, tad šobrīd modē ir panku un baikeru stils. Šāda stila apģērbs noteikti labi izskatīsies rudenī un ziemā, jo dažādas jakas un zābaki tam būs tieši laikā.

Kamēr vēl nav tik vēsi, izmanto iespēju uzvilkt minisvārkus, kas šobrīd ir aktuāli. Kad ārā būs -20, tad šādi svārki, protams, neizskatīsies stilīgi, tāpēc izmanto iespēju, kamēr vēl nav iestājies gada aukstais laiks. Ziemā tomēr ir jāizvēlas laikapstākļiem atbilstošas drēbes, pretējā gadījumā izvēlētais apģērbs neizskatīsies stilīgi, bet muļķīgi.

Tāpat šobrīd modē ir dažādi lieli raksti – gan apģērbā, gan aksesuāros. Ja vēlies izcelties, tad izvēlies kādu apģērbu vai aksesuāru, kam ir lieli ģeometriski vai ziedu raksti. Šādā veidā tu paspilgtināsi savu ikdienas tēlu, kā arī iekļausies šī brīža modes aktualitātēs.

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu