P, 26.09.2022.

Policija Rīgā pie vīrieša atradusi vairāk nekā 1,3 miljonus nelikumīgu cigarešu

TVNET/LETA
Policija Rīgā pie vīrieša atradusi vairāk nekā 1,3 miljonus nelikumīgu cigarešu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Valsts policija

Valsts policija pagājušajā nedēļā Rīgā pie kāda vīrieša atradusi 1 360 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī bez akcīzes markām, informēja Valsts policija.

Pagājušajā nedēļā policija veica piecas kratīšanas saistībā ar nelikumīgu cigarešu apriti Rīgas teritorijā.

Noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī aizturēts 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš Rīgas pilsētas teritorijā realizācijas nolūkā uzglabāja cigaretes bez Latvijas akcīzes nodokļu markām.

Neatliekamības kārtībā policisti veica kratīšanas divos nekustamajos īpašumos un trīs transportlīdzekļos, kā rezultātā atrasti 1 360 000 dažādu marku cigarešu ar Baltkrievijas nodokļu akcīzes markām un bez tām.

16.septembrī personai piemērots visbargākais drošības līdzeklis - apcietinājums.

Ja izņemtās cigaretes būtu nonākušas nelegālajā tirgū, to vērtība būtu aptuveni 110 000 eiro. Noskaidrots, ka cigaretes bija paredzēts realizēt Rīgā un Rīgas pilsētas apkaimē.

Ja iedzīvotāju rīcība ir informācija par personām un faktiem saistībā ar tabakas izstrādājumu un alkohola nelikumīgu apriti, policija aicina informēt, rakstot e-pastu uz adresi "krpp3b1n@riga.vp.gov.lv" vai nosūtot iesniegumu elektroniski portālā "www.latvija.lv", elektroniski ar eParakstu, sūtot uz "pasts@vp.gov.lv", vai arī iesniedzot to tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Policija sola garantētu anonimitāti.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu