Naktī uz svētdienu ugunsgrēkā Vaiņodes pagastā cietis viens ugunsdzēsējs

TVNET/LETA
Naktī uz svētdienu ugunsgrēkā Vaiņodes pagastā cietis viens ugunsdzēsējs
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ugunsdzēsējs glābējs. Ilustratīvs attēls.
Ugunsdzēsējs glābējs. Ilustratīvs attēls. Foto: Paula Čurkste/LETA

Naktī uz svētdienu ugunsgrēkā Vaiņodes pagastā cietis viens ugunsdzēsējs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Šonakt plkst.2.52 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastu, kur dega vienstāva koka ēka ar piebūvētu šķūni 70 kvadrātmetru platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī brīvprātīgo ugunsdzēsēju formējums no Vaiņodes. Plkst.5.24 darbi noslēgušies.

Savukārt plkst.17.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ķekavas novada Baldones pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka mājas otrajā stāvā deg dīvāns divu kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās astoņi cilvēki. Plkst.19.09 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā uz vienu meža ugunsgrēku, 22 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu