Video ⟩ Irkutskas apgabalā mobilizējamais kara komisariātā atklājis uguni, vēsta mediji (13)

LETA/MEDUZA
CopyLinkedIn Draugiem X
Irkutskas apgabalā mobilizējamais kara komisariātā atklājis uguni
Irkutskas apgabalā mobilizējamais kara komisariātā atklājis uguni Foto: via Telegram @Taygainfo/@Taygainfo via REUTERS

Irkutskas apgabala Ustjlimskā Krievijas dienvidaustrumos kāds vīrietis sācis apšaudi kara komisariātā, vēsta dažādi avoti.

"Telegram" kanālos publicēts notikušā video. Tajā redzama neliela zāle, kurā uz skatuves stāv vīrietis, kas šauj uz cilvēku pie katedras. Sašautais nokrīt, bet zālē esošie bēg ārā no telpas.

Atšķirīgi avoti ziņo, ka pirms uguns atklāšanas šāvējs izsaucies "Neviens nekaros" vai "Tagad visi brauksim mājās". Videoierakstā šie vārdi nav dzirdami.

Notikušo apstiprinājis Irkutskas apgabala gubernators Igors Kobzevs, kurš informējis, ka sašautais kara komisārs atrodas reanimācijas nodaļā smagā stāvoklī.

Ziņu par citiem cietušajiem nav.

Portāls "Baza" ziņo, ka šāvējs ir aizturēts. Pēc aizturēšanas filmētā video vīrietis stāsta, ka ir 1997.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. "Baza" rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš bija pakļauts mobilizācijai.

Jau vēstīts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien izsludināja rezervistu mobilizāciju. Daudzviet Krievijā cilvēki izgājuši ielās, lai protestētu pret plānoto mobilizāciju, turklāt daudzi mobilizācijai pakļautie cenšas doties uz ārvalstīm, lai izvairītos no iesaukšanas dienestā un nosūtīšanas karot Ukrainā.

Komentāri (13)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais