S, 26.11.2022.

KNAB sācis pārbaudi par Staķa video, kurā viņš slavē "Jauno vienotību" un "Progresīvos"

LETA
KNAB sācis pārbaudi par Staķa video, kurā viņš slavē "Jauno vienotību" un "Progresīvos"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Zane Bitere / LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbauda, vai Rīgas mēra Mārtiņa Staķa (PP) aģitācijas video par partiju "Progresīvie" nav izmantoti administratīvie resursi, noskaidroja ziņu aģentūra LETA.

Staķa paša izplatītajā video redzams, ka Rīgas mērs, kurš sevi piesaka kā bezpartejisko mēru, aicina sabiedrību doties uz 14.Saeimas vēlēšanām. Video filmēts gan Rīgas domes telpās, gan uz ielām.

Video arī Staķis pauž atzinīgus vārdus par "Jaunās vienotības" kolēģiem, bet vislabākos vārdus mērs varot teikt par saviem frakcijas biedriem - "Progresīvajiem", kas ir "jauni ideālisti ar kompetenci un komandas garu".

"KNAB ir pievērsis uzmanību šim video. KNAB pašlaik pārbauda, vai šī video filmēšanai ir izmantoti pašvaldības administratīvie resursi," aģentūrai LETA atzina birojā.

Jau pēc KNAB atbildes saņemšanas sociālajos tīklos arī izplatīts aģitācijas video, kurā Staķis domes telpās slavē un aģitē par labu savam padomniekam, "Progresīvo" Saeimas deputāta kandidātam Rasmusam Filipam Gekam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu